1c онлайн

10-27-2017

Компанія itSheff активно присутній на ринку інформаційних технологій Казахстану більше 5 років. З урахуванням сучасних темпів розвитку сфери IT – це достатній термін для можливості пропонувати клієнтам найкраще і надавати будь-яку допомогу в галузі організації та побудови корпоративної ІТ-інфраструктури. Ми пропонуемо 1c онлайн.
Наша компанія бачить своєю метою зробити «хмарні» технології як можна більш доступними для будь-якого бізнесу, надати всіляке сприяння в його розвитку і виходу на принципово новий рівень організації та вирішення бізнес-завдань:
Ми пропонуємо готові і індивідуальні рішення.
Розробляємо і впроваджуємо продукти для оптимізації бізнес-процесів і помітного підвищення їх ефективності.
Вирішуємо існуючі та запобігаємо потенційні складнощі, пов’язані з використанням IT-інфраструктури.
Усуваємо проблеми дефіциту професійних ІТ-кадрів і дорожнечі ліцензійного програмного забезпечення.
Надаємо максимальну підтримку 24 години на добу.

«Хмарні» рішення і продукти семимильними кроками підкорюють бізнес-середовище, все активніше заміщаючи на ринку стандартні компоненти ІТ-інфраструктури. itSheff просуває технології майбутнього, надаючи широкий спектр послуг та супроводжуючи клієнтів на всьому протязі співпраці.
З itSheff клієнти швидше виводять на ринки новий бізнес, випереджають конкурентів і стають більш успішними!
На даний момент ми пропонуємо «хмарне» рішення «1С-Онлайн», Microsoft Office 365, Adobe Creative Cloud і реалізуємо численний перелік ліцензійного програмного забезпечення. Але головне – перебуваючи в постійному відстеженні тенденції IT-ринку і запитів клієнтів, завжди націлені на розширення спектра послуг і продуктів для бізнесу.

Кожен клієнт має можливість безкоштовно протестувати наші продукти та послуги — нічого не втрачаючи, безпосередньо оцінити якість сервісу і тільки потім прийняти рішення про співробітництво та його форми.