Аппарат точечной сварки купить

7-9-2017

Апарат контактної точкової зварки МТ-2201 призначений для зварювання змінним струмом з постійним зусиллям стиснення одним або кількома імпульсами струму, деталей з вуглецевих, легованих, корозійностійких і жароміцних зварюваних сталей, титанових і алюмінієвих сплавів, латуні, а також хрестоподібних з’єднань стрижнів арматури класів В1, А1, А2, А3. Ми пропонуемо аппарат точечной сварки купить.

На зварювальній машині встановлений мікропроцесорний блок регулювання РКСМ. Даний блок регулювання був розроблений і встановлюється протягом восьми років, має високу надійність що підтверджується гарантією 2 роки. Дані моделі мають вертикальний хід верхнього електрода, з «установчим робочим ходом», що дозволяє підвищити швидкодію і значно полегшує заміну зношених електродів. Функція інсталяційного ходу також важлива для зварювання виробів складної форми або які збираються в кондукторі.

Апарат моделі МТ-2201 має два контури охолодження з вільним роздільним зливом, який дозволяє контролювати окремо кожен з контурів.