Де краще відпочивати взимку.

4-18-2018

Де краще відпочивати взимку.
Португальський острів Мадейра знаходиться ближче до узбережжя Африки, чим до Європи, так що тут тепло круглий рік. Мадейра навіть називають островом вічної весни — температура падає не більш, ніж на 20 градусів за Цельсієм, але є також виснажлива спека. Мадейра славиться своїми красивими пейзажами і квітами. Особливо красивий ботанічний сад в столиці Мадейри, Фуншал, відмінно підходить для романтичних прогулянок в джунглях дерев і чагарників, і біля водоспадів. Північна Мадейра є кращим для людей, які шукають відпочинку, на південь від острова — для тих, хто шукає розваг. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі идем в поход.
На Мадейра є лише кілька пляжів, і вони є штучними. Для любителів купання і загоряння краще залишитися біля басейну готелю. Мадейра краще побачити на орендованому автомобілі. При оренді варто звернути увагу на страхування, тому що на гірських дорогах Мадейра легко потрапити в пригоду. Ви можете також використовувати місцевий транспорт, але тоді ви не зможете досягти багато красивих місць. Кіпр місце давніх пам’яток. Для прийняття сонячних ванн і купання на Кіпрі в зимовий занадто холодно, але для вивчення пам’яток — найкращий час.
Кіпр краще за все побачити на орендованому автомобілі. Ви можете досягти залишки стародавнього світу, гірські монастирі, загублені села і дикі пляжі. Варто відвідати столиці Кіпру, Нікосії, Писсури — мальовниче місто, розташоване на скелястому узбережжі острова, гавань Пафосу, Візантійський замок. Кіпр є островом Афродіти, тому необхідно кожному туристу побачити вершину, на якому, за переказами, богиня вийшла з морської піни.