Де новачок може зняти повію

9-7-2016

Де новачок може зняти повію

Професія повії досить поширена в наш час. Але незважаючи на це, знайти гідну путану непросто. Так де ж можна відшукати «жрицю кохання»? Ось деякі варіанти:

Поради початківцю, як вибрати повію на інтернет сайтах

Пошукавши повію в інтернеті, ви можете з легкістю помилитися і замість грудастой молоденької блондинки отримати подуставшую сорокарічну тітку. Для того щоб з вами таке не трапилось хочу зразу порадити гарний сайт http://sekas2.com/, тут всі фотки дівчат рельні, ві платете за те що бачите.

Також хочу вам порадити, щоб вибрати гарну дівчинку, потрібно дотримуватися деяких порад:

Знайти гарну повію, людині, який далекий від цієї теми, досить непросто. У статті було сказано про переваги такої любові, комплекс послуг і перераховані поради з вибору «жриці кохання». Бажаємо удачі!

  1. Перший і не рекомендований варіант – це зняти панночку біля траси, нічного клубу або просто на вулиці. По-перше, це досить небезпечно, так як таких дівчат відносять до нижчого класу і підчепити будь-венеричне захворювання не складе особливої праці. По-друге, не факт, що вони вміють дарувати насолоду. Погодьтеся, перший раз зняти повію і крім проблем зі здоров’ям не отримати нічого більше не найкращий варіант.
  2. Другий варіант, це відвідати інтим салон. Борделі дають можливість приємно провести час в інтимній обстановці з красунею. У вартість години роботи повії входить також орендна плата, якщо апартаменти знаходяться в окремій квартирі і вартість засобів контрацепції. Для людини, яка вперше зайнявся цим питанням, це не найкращий варіант, так як вийти на гідний інтим салон з першого разу досить важко ціни, м’яко кажучи, кусаються. Якщо звичайна повія коштує 400 гривень за годину, то з інтим салону цілих 800.
  3. Останній варіант, це знайти повію в інтернет мережах. Такий спосіб найбільш простий у використанні і ідеально підходить для новачків. Ви можете зайти на спеціальний сайт, розглянути асортимент, вивчити ціни і швидко замовити вподобану дівчину.
  • Потрібно вивчати анкети дівчат з особливою уважністю, але не упереджено. Виберіть повію, при вигляді якої у вас прискорено забилося серце, і ви відчули прилив сил.
  • Вибирайте панянок, у яких найбільше фотографій. Таким чином ви зможете оцінити повію з усіх боків.
  • У випадку, якщо вам мало традиційного сексу, і ви бажаєте втілити в життя деякі таємні бажання, в тому числі і збочення, тоследует уточнити в анкеті дівчини присутність всіх цих послуг.
  • Не забудьте почитати відгуки клієнтів, якщо вони звичайно є. Таким чином ви розставите всі крапки над і, і зробите правильний вибір.
  • Зверніть увагу на ціни і на їх актуальність, щоб не потрапити в незручну ситуацію при оплаті послуги.
  • І останній, але дуже важливий рада. Користуйтеся презервативом! Немає жодних гарантій, що панянка не є носієм якогось небезпечного венеричного захворювання.