Де знайти індівідуалок з послугою «рабиня»

9-7-2016

Де знайти індівідуалок з послугою "рабиня"

Індивідуалки відносяться до порівняно нової, найбільш прогресивної формації українських повій. Шукати їх слід на спеціалізованих тематичних порталах. Сьогодні в більшості великих містах України можна знайти безліч оголошень з пропозиціями послуг приватних представниць інтимного бізнесу. Багато з них надають послугу «рабиня», але я вам рекомендую зайти на сайт http://intimdosug2.com/, тут дуже гарні дівчата, вони здатні пренести багато насолоди.

 

Вартість послуги «рабиня може коливатися в значних межах. На розцінки впливає безліч факторів, таких як:

  1. Середня вартість надання сексуальних послуг у конкретному регіоні, місті. Наприклад, у Миколаєві можна знайти повію з послугою «рабиня» за 300-400 гривень. У Києві ж аналогічне проведення часу може обійтися значно дорожче – аж до 1000-1500 гривень.
  2. Зовнішніх даних дівчини. Природно, чим красивіше представниця цієї наидревнейшей професії, ніж доглянутими, чим більше її тіло відповідає всім канонам краси, тим більше коштують її послуги. Принаймні, чим вище оцінює свою привабливість. Вік також грає роль.
  3. Досвіду проведення подібних контактів. Чим більш досвідченою дівчина, артистична, здатна реалізувати себе як рабині, тим більшу ціну вона здатна запитати. І, природно, на вартість послуги впливають конкретні форми проведення такого акта, готовність дівчини до самим екзотичним його форм. Чим більш екстремальним буде таке проведення часу, тим більшу суму здатна запросити індивідуалка.

Садо-мазо в сексуальному плані позначає різновид інтимних відносин з домінуванням одного партнера і повним підпорядкуванням іншого. Може проявлятися у формі різних рольових ігор

Часто один з партнерів виявляється пов’язаним або пристебнутим наручниками. Погодьтеся, як розбурхує фантазію можливість повної влади над своїм сексуальним партнером.