Для чого потрібен безлімітний інтернет

12-19-2018

Для чего нужен безлимитный интернет
Слід зауважити, що крім безлімітного інтернету, Йоте вдалося втілити в життя ще одну мрію багатьох абонентів про гнучких тарифних планах, які можна підлаштовувати під свої потреби, не переплачуючи при цьому за послуги зв’язку. Незважаючи на те, що у оператора всього лише три основних інтернет-тарифу — для смартфонів, планшетів і модемів, кожен з них можна змінювати в залежності від своїх потреб і платити тільки за ті послуги, якими ви користуєтеся.
Також хочемо вам порекомендувати https://megasimka.ru/безлимитный-интернет-ростелеком/
Тарифні плани безлімітного інтернету Йота діють по всій Росії — без роумінгу. Винятком є лише республіка Крим і місто Севастополь. Тут послуги мобільного зв’язку тарифікуються наступним чином: всі вхідні дзвінки — 9 руб./хв. дзвінки на території Республіки Крим — 19 руб./хв., міжміські виклики — 19 руб./хв., виходить СМС — 9 руб. за повідомлення, мобільний інтернет — 90 крб. за 1 мегабайт.
Незаперечний плюс всіх інтернет-тарифів Йота — їх прозорість. Тут немає будь-яких додаткових послуг або опцій, обов’язкових до підключення, а також пакетів СМС, включені в тариф. Зокрема, інтернет-тарифи для смартфона включають в себе тільки пакети хвилин на дзвінки і безлімітний інтернет-трафік. При цьому хвилини з пакету витрачаються на дзвінки на всі мобільні і міські номери Росії.
По-друге, безлімітний інтернет на смартфоні/планшеті, сплачений за тарифом годиться тільки для особистого використання. Якщо ви захочете поділитися ним з друзями: роздати інтернет або використовувати пристрій в якості точки доступу Wi-Fi, оператор знизить швидкість до 128 Кбіт/сек. Зняти обмеження можна за додаткову плату: на 2 години за 90 руб. або на добу за 190 руб.
Придбати SIM-карту Yota для смартфона або планшета можна через мобільний додаток Йота, на сайті оператора або в офісі продажів Yota. Але найзручніше це зробити, звичайно ж, через додаток, тим більше, що в майбутньому ви все одно будете ним користуватися — контролювати і поповнювати баланс змінювати параметри тарифу, підключати додаткові послуги та інше.
Встановіть додаток з App Store, Google Play або магазину Microsoft і через нього замовте SIM-карту. Можна вибрати безкоштовну доставку сімки додому, або забрати її з найближчого офісу оператора. Доставка кур’єром здійснюється протягом години (принаймні, так заявляє оператор) — вам привезуть сімку і пакет необхідних документів. Якщо ж для вас краще другий варіант, то місцезнаходження точок продажів можна подивитися в мобільному додатку.