Для чого потрібен індивідуальний проксі сервер?

11-28-2016

Для чого потрібен індивідуальний проксі сервер

Проксі сервером називають комп’ютер, який є посередником між нашим комп’ютером та Інтернетом. Саме через це проміжне пристрій проходять звернення у всесвітню мережу. Сервер займається їх обробкою, а результати, наприклад, викачані файли, передає нам. У багатьох країнах популярні ті сервери, які здаються в оренду або продаються тільки одному клієнту –індивідуальні проксі Росія теж не стала винятком. Це досить вигідно, адже їх більше ніхто не зможе використовувати. Пропоную купить ipv4 прокси.

Чим може бути корисний проксі?

Багато хто використовує проксі, тому що:

  1. Він може істотно прискорити роботу з мережею. Іноді різні користувачі звертаються до одного сайту. Коли ресурс вже завантажений іншими користувачами того ж провайдера, він буде перебувати в кеші. З-за цієї сторінки стануть завантажуватися не з віддаленого сервера, а саме з проксі. Таким чином, швидкість завантаження значно збільшиться.
  2. З допомогою деяких проксі можна приховати свій IP-адресу. Тоді відвідування сайтів буде анонімним. Найчастіше власники різних порталів збирають певну інформацію про нас, приміром, тип браузера, IP-адресу, країну перебування, відомості про провайдера та інформаційної системи. Деякі ресурси з’являються в різному вигляді в залежності від місця, з якого відправили запит. Використовуючи проксі, можна побачити іншу інформацію з сайту, що не була доступна раніше.
  3. Знижується ризик стати жертвою хакерської атаки. Щоб отримати доступ до даних, що зберігаються на комп’ютері, необхідно знати справжній IP-адресу.
  4. З’являється можливість заходити на сайт конкурентів анонімно.

Індивідуальні проксі – відмінний варіант як для роботи зі складними ресурсами, так і для звичайної зміни IP і серфінгу по Інтернету. Їх можна використовувати у всіх браузерах, а також у будь-якій операційній системі.