Финал Евровидения 2017 когда

7-9-2017

У Києві пройшов фінал міжнародного конкурсу пісні «Євробачення-2017». За перемогу у цей відповідальний день боролися 26 країн, артисти яких яскравіше всіх проявили себе у півфінальній стадії. Ми не пройшли повз цього заходу і провели пряму онлайн-трансляцію.В цьому році в «Євробаченні» взяли участь рекордна кількість артистів: відразу 42 країни делегували музикантів, щоб ті поборолися за головний приз престижного конкурсу. На жаль, серед них не виявилося представника Росії: Юлії Самойлової був заборонений в’їзд на Україну на виступ в Криму. Найкращій 
финал Евровидения 2017 когда
, ще чікати.

Після цього багато спрямувала свій погляд на юного Крістіана Костова — співака з Болгарії, учня Діми Білана, який спочатку уникнув депортації з Києва, а потім підкорив всіх у півфіналі, та так, що експерти пророкують йому третє місце за підсумками вирішального голосування.Головним фаворитом у цьому році є італієць Франческо Габбани з піснею «Occidentali’s Karma». Слідом за ним, на думку букмекерів, має розташуватися Сальвадор Зібрав з Португалії.

Всього ж у фінал пробилися 26 країн: Молдова, Азербайджан, Греція, Швеція, Польща, Вірменія, Португалія, Австралія, Бельгія і Кіпр стали кращими у першому півфіналі, а Болгарія, Білорусія, Угорщина, Хорватія, Данія, Ізраїль, Румунія, Норвегія, Нідерланди та Австрія підкорили всіх у другому.