Газоанализатор сигнализатор

6-28-2017

По функції виділяють: індикатори, шукачі течії, сигналізатори, газоаналізатори. Індикатори дають якісну оцінку газової суміші за наявності перевіряється елемента, представляючи інформацію за допомогою лінійки з декількох точкових індикаторів. Ми пропонуемо газоанализатор сигнализатор. Сигналізатори дають приблизну оцінку концентрації контрольованого елементу, але при цьому мають один або декілька порогів сигналізації. Власне газоаналізатори дають кількісну оцінку концентрації вимірюваного компонента з індикацією показань, а також можуть бути доповнені допоміжними функціями.
По конструктивному виконанню газоаналізатори діляться на стаціонарні, переносні; за кількістю вимірюваних компонентів — однокомпонентні і багатокомпонентні; за кількістю каналів вимірювання — одноканальні і багатоканальні; за призначенням — для забезпечення безпеки робіт, для контролю технологічних процесів, для контролю промислових викидів, для контролю вихлопних газів автомобілів, для екологічного нагляду.
У процесі роботи газовий склад надходить у камеру, де, власне, і проходить якісний і кількісний аналіз. У разі, якщо зміст досліджуваного компонента перевищує критичний рівень, пристрій у вигляді звукового або світлового сигналу сповіщає про це робочий персонал.