КЛАСИФІКАЦІЯ ПОВІЙ ТА ЇХ ВИД

9-11-2016

КЛАСИФІКАЦІЯ ПОВІЙ ТА ЇХ ВИДПоняття повія дуже велике. Насправді існує три класи дівчат за викликом, і кожен з них складається ще з багатьох видів.Детально про це читайте далі.

Повій по праву вважають представницями найдавнішої професії. Ще в минулих століттях їх класифікували залежно від контингенту клієнтів, місця роботи, віку і т. д.

Які бувають види проституції

Всю проституцію поділяють на три види:

 1. Гетеросексуальна;
 2. Гомосексуальна;
 3. Бісексуальна проституція.

Найбільш рідко зустрічається саме бісексуальна. Хоча прогрес йде, і ніхто не знає про переваги клієнтів в майбутньому. Отже, детально про кожному виді:

 • Гетеросексуальна.
  При такому вигляді клієнт оплачує секс послуги людину протилежної статі. Буває жіноча і чоловіча, гетеросексуальна проституція, але другий варіант зустрічається досить рідко, особливо в Україні.
 • Гомосексуальна
  Це коли клієнт оплачує інтим з представником такого ж статі. Досить дивне задоволення, але смаки кожного вельми специфічні.
 • Бісексуальна
  Представник такого виду проституції може надавати послуги обом полам, в залежності від бажання клієнта. Ця галузь не має особливої популярності, так як людина-андроген мало кого збуджує.

Класифікація проституції

У класифікації повій присутня своєрідна ієрархія. Ще в давній Греції існували три класи путан:

 1. Диктериады, які працювали в борделях і отримували за це чітко встановлену ціну.
 2. Авлетриды. Вони приходили в будинок замовника, задовольняли їхні сексуальні бажання, і якщо клієнт бажав, то і співали, танцювали для нього.
 3. Гетери. Вони вважалися елітними класом і мали право самостійно обирати клієнтуру. Такі куртизанки мали пристойну освіту, виховання і вважалися своїми у високому товаристві.

Подібна трирівнева класифікація збереглася і до наших днів.

Вищий клас проституції

КЛАСИФІКАЦІЯ ПОВІЙ ТА ЇХ ВИД

Модельний VIP клас

Представниць такого класу складно назвати повіями зовсім. Зазвичай це мають вищу освіту, дуже красиві, модельної зовнішності дівчини? яких ви можете знайти на сайті http://fotomodeli2.com/. Не завжди їм доводиться спати з клієнтом. Найчастіше якийсь заможний чоловік замовляє її як прикраса або супутницю на один вечір. Її завдання – це просто добре виглядати і підтримувати розмову у вищому суспільстві. Відбір таких панянок дуже ретельний. Кого потрапило у модельний повії VIP класу не беруть.

Елітний клас Premium

В комплекс послуг цих панянок входить не тільки бурхливий секс, а й світські бесіди у високому товаристві. Ці жінки виглядають дуже дорого і престижно. У ліжку з такою панянкою ви можете дозволити абсолютно все, не існує жодних табу.Також, потрібно враховувати, що ризик заразиться ніж після ночі з повією преміум класу мінімальний. Плюс до всього, їх можна замовити просто для того, щоб показати всьому світу, яку гарну панночку ви собі відхопили.

Экзотическаявнешность

Деякі клієнти вже подустав від звичайного сексу з дівчиною слов’янської зовнішності шукають щось екзотичне. Тоді на допомогу приходять повії іншої національності: азіатки, мулатки, метиски і т. д. Таку дівчину замовляють всього на один сеанс і привозять безпосередньо з того континенту, звідки вона родом. Коштує ця послуга, м’яко кажучи, недешево, але деяким успішним людям це по кишені.

Середній клас проституції

До середнього класу можна віднести панянок, які відносно доступні за цінами. Тут можуть працювати і колишні представниці вищого рангу, які через вік, або відсутності попиту втратили своє місце. Можна виділити такі конкретні типи повій.

Для масажу інтимних зон у жінок вам знадобитися змазка. Руки повинні бути теплими і м’якими на дотик.
Для того, щоб було простіше масажувати піхву і клітор, можна підкласти під сідниці дівчини маленьку подушку або валик

Знайти повію в інтернет мережах спосіб найбільш простий у використанні і ідеально підходить для новачків. Ви можете зайти на спеціальний сайт, розглянути асортимент, вивчити ціни і швидко замовити вподобану дівчину, але це далеко не єдиний варіант як зняти дівчину, ось тут ми зібрали всі варіанти як можна замовити путану для чайників.

Готельні

Практично в кожному місті чи навіть смт є готелі, в яких можна замовити повію в номер. Ці панянки можуть прикрасити самотній вечір постояльця за відносно невисоку ціну. Є кілька недоліків в такому відпочинку. По-перше, вибір повій не дуже великий. По-друге, є відносно високий ризик заразитися якимось захворюванням.

Замовити повію на будинок не складає ніяких труднощів. Потрібно просто набрати номер, який можна знайти на будь-якому сайті ескорт послуг, і до вас приїде сутенер з усім асортиментом або відразу певна панночка. Такий клас проституції існує у всіх містах країни. Тим, хто постійно користуються цими послугами, дають пристойні знижки.

Массажныйкласс

Це назва умовна, так як мова може йти не тільки про салони масажу, а й про саунах, приватних клініках, санаторіях. Але найчастіше, у салонах еротичний масаж плавно перетікає в секс за окрему плату. Інтим там можуть надавати як досвідчені повії, так і самі масажистки.

Нижчий клас проституції

Нижчий клас проституції відрізняється дуже низькою ціновою категорією і невисокою якістю наданих послуг. Представниці всіх категорій вищих класів можуть сюди скотитися.

Банний клас

Такі повії працюють при лазнях і саунах. Особливістю є те, що ціна дуже завищена у зв’язку з тим, що близько 50% виручки сутенер повинен віддавати власнику лазні за наданих клієнтів.

Бордельный клас

Такі панянки на постійній основі обслуговують відвідувачів борделів. Вартість послуги розраховується погодинно. Після проведеної ночі існує досить високий ризик підчепити якусь венеричне захворювання.

Цей клас по праву вважають найбільш численним. Сюди відносять всіх повій, які пропонують свої послуги прямо на вулиці.Такий бізнес дуже небезпечний як для путани, так і для клієнта, за
оскільки дуже велика конкуренція з одного боку, і рыск отримати проблеми зі здоров’ям з іншого.

Вокзальний клас

Це досить пошарпані панянки, які працюють в районі вокзалу. Якщо ви не боїтеся холоду і любите екстрим, то можете зайнятися сексом з вокзальної повією прямо на лавці або на пероні.

Плечовий клас

Цей клас по праву вважають самим нижчим, оскільки такі повії просто на просто виходять на трасу і шукають там клієнтів.Повії плечового класу можуть бути представлені панянками різної річний категорії, найчастіше вони також не стежать за своєю зовнішністю.

У статті йшлося про різноманітність представниць найдавнішої професії – повій. Ця інформація стане вам у пригоді, якщо ви захочете знайти гідну путану для скрашивания самотності.