Комплексна установка віндовс

2-23-2020
Картинки по запросу "Комплексна установка віндовс"


Як відомо, будь-який комп’ютер або інший сучасний девайс не здатний працювати без операційної системи. Без неї комп’ютери, планшети і смартфони — купа сміття зі скла, пластику та металу. Тому будь-які проблеми, пов’язані з ОС, виведуть з ладу ваш улюблений комп’ютер на невизначений період. Що загрожує втратою особистих даних, а для людей, чия робота безпосередньо залежить від ПК, це означає повну зупинку робочого процесу. Використовуючи при цьому копії ОС, завантажені з невідомих джерел. Така ОС може «злетіти» в будь-який момент або бути заражена вірусами. Щоб уникнути подібних проблем, краще довіритися професіоналам у своїй справі. Також хочемо вам порекомендувати комлексная установка виндовс

Перша і найпоширеніша причина — придбання нового комп’ютера або ноутбука. Дана операційна система непридатна для роботи. Вона використовується тільки включення деяких параметрів на комп’ютері. Щоб скористатися повним функціоналом знадобиться установка Віндовс. Друга причина — це комп’ютер заражений вірусами. Також варто відзначити, що покупка нового комп’ютера без операційної системи — це хороший спосіб заощадити. Комп’ютер, на якому є «заводський» Віндовс буде коштувати дорожче на кілька тисяч рублів, ніж його аналог без ОС.

Роботи можуть проводитися як вдома, так і на робочому місці.
Виїзд спеціаліст і діагностика системи — безкоштовно. Встановлення необхідних програм та драйверів. Чищення системи від шкідливих програм і установка антивірусам. Збірка ПК, заміна деталей, модернізація. Чистка системного блоку від пилу. Налаштування підключення до мережі .
Діагностика роботи ПК, оцінка технічних характеристик, огляд системного блоку і основних комплектуючи. Установка ОС з ліцензованої копії диска. Налаштування BIOS з урахуванням нової операційної системи. Форматування і дефрагментація жорсткого диска. При необхідності розбиття його на нові розділи. Установка всіх необхідних драйверів і програмних компонентів.
Для цього всього лише необхідно зателефонувати на один з вказаних номерів або залишити заявку на сайті. Представник компанії оперативно прибуде на вказану адресу та проведе комплексну установку Віндовс. Чекаємо ваших дзвінків у будь-який час доби.
Гарантія на всі роботи до 3 — х років.