Купить кофе оптом в украине

10-21-2017

По-справжньому підбадьорливий, насичений напій не може бути приготований за одну хвилину. Його приготування починається з ретельного відбору кавового зерна, його помелу в кавомолці, трепетного очікування появи скоринки в турці, і після цього ваш будинок наповнить невимовний аромат улюбленого напою. Ми пропонуємо купить кофе оптом в украине.

Переваги покупки кави в зернах

Кращі кав’ярні світу, справжні кавові гурмани і просто цінителі, які розуміють душу цього напою, віддають перевагу кави в зернах.

Самий смачний напій можливо приготувати тільки з свіжомелених зерен. Менш ніж через годину після помелу Арабіка втрачає свою інтенсивність аромату, тому маючи цільні зерна, безпосередньо перед приготуванням ви зможете помолоти їх в кількості, достатній для кількох порцій. В залежності від настрою або бажання ваших гостей ви можете самостійно контролювати величину помелу, тим самим впливаючи на міцність і смак напою. Також цілісні зерна популярні в приготуванні алкогольних і безалкогольних напоїв.

Роблячи вибір на користь цільного зерна, ви страхуєте себе від зустрічі з недобросовісними продавцями. Тому як в пачці меленого зерна складно візуально і за запахом визначити його сорт, і недобросовісні виробники, що займаються його продажем, можуть видавати змішання низькоякісних сортів за винятковий продукт. У випадку з цільним зерном ви можете переконатися в тому, що платите за стовідсоткову Арабіку.