Майские туры 2016

10-3-2017

Так уже повелося, що травневі свята асоціюються у нас з приходом літа. Якщо ви не бажаєте вступати в ряди садово-грядочных фанатиків, а заміські шашлики вже порядком набридли, то приступимо до вибору напряму для відпочинку на травневі. Ми пропонуемо майские туры 2016.
Море, сонце і пісок…
Зустріти літо в одній з жарких країн на березі моря – це мрія багатьох українців. Тури на травневі у 2017 році в Єгипет або ОАЕ порадують не лише теплим морем і гарячим сонцем, але і невисокими цінами, а також відносною територіальною близькістю до України (авіапереліт займає близько 4 годин). 35-градусна спека тут переноситься досить легко, завдяки сухому повітрю. Серед більш дорогих напрямків – Домінікана і Шрі-Ланка. Тут туристів чекає +30°C на суші і +27-28°C – у воді.
Не готові до такої спеки? Тоді з бюджетних напрямків можемо запропонувати відпочинок на травневі свята у турецьких берегів. Ті, хто любить тепліше можуть сміливо планувати подорож в Белек, Аланію або Сіде. Там панують приємні +25-28°C, а море неглибоке в прибережній частині, прогрівається набагато швидше. Кушадаси, Бодрум, Мармарис або Кемер більше підійдуть любителям поморжевать у водичці +20°C.
Ще прохолодніше на курортах Іспанії та Монако. Температура води тримається на позначках +17-18°C. Зате тури на травневі свята в ці країни дозволять ознайомитися з історичними пам’ятками, не знемагаючи від спеки. На Кіпрі туристів зустрінуть: м’який клімат, велика кількість фруктів і найрізноманітніші розваги. Нічне життя тут просто вирує, а погодні умови сприяють огляду історичних пам’яток. Ймовірність скупатися також не виключається, оскільки вода прогрівається до +19-22°C.