МАРКЕРНА ФАРБА

2-7-2017

МАРКЕРНА ФАРБА

Маркерна фарба для стін -це принципово нове слово в сучасному дизайні, оформлення офісів, дитячих кімнат, класних кімнат, дитячих садках і так далі. Серія Le vanille Econom було розроблено спеціально для людей, які планують користуватися маркерним покриттям не часто. За своєю властивістю маркерна фарба Le vanille Econom нічим не відрізняється від професійної серії, але наноситься на стіну тільки в один шар, в той час як серія Pro наноситься в два шари. Пропоную маркерная краска по доступній ціні.

Серія Econom — найдешевша пропозиція маркерної фарби

Її цільове призначення — забарвлення стін або меблів не для регулярного використання. Важливо знати і розуміти, що для створення маркерної поверхні Вам потрібен професійний маляр, який зможе підготувати поверхню стіни максимально рівною. Так як шар поверхні буде рівно в два рази тонше, провести фарбування потрібно максимально уважно і професійно. Як приємний бонус, з більш тонким шаром маркерної поверхні її магнітні властивості будуть значно краще. Серія Есопом чудово підійде для дитячих кімнат, столів, шаф, дверей.

МАРКЕРНА ФАРБА ДЛЯ СТІН І ЇЇ ЗАСТОСУВАННЯ:

Багато батьків стикаються з тим, що діти використовують стіни як полотно для своїх художніх творів. В результаті перед ними постає питання, яку вибрати обробку. Іноді і дорослі потребують великої робочій зоні, наприклад, в офісі для виведення формул або проведення нарад. Можна повісити дошку, але її розміри можуть виявитися недостатніми, і буде це естетично. Кращий спосіб вирішити цю проблему за допомогою маркерної фарби. Маркерна поверхня може бути і магнітної якщо маркерную нанести фарбу на магнітну фарбу Le Vanille

Прозора маркерна фарба Le Vanille може бути нанесена поверх основної фарби, задає колір приміщення. Для цього ми рекомендуємо застосовувати прозору фарбу Le Vanille. Пишіть, малюйте, будуйте діаграми і графіки. А коли набридне — просто зітріть написи, як із звичайної дошки!

МАРКЕРНА ФАРБА БЕЗПЕКА

Безпека фарби підтверджена сертифікатами
Витримує багаторазові цикли малювання і стирання
Латексна фарба на водній основі, без запаху
Легке нанесення
Використовуються маркери на водній основі
Схвалено моз РФ