МОВНІ КУРСИ ЗА КОРДОНОМ: ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ПОЇЗДКУ САМОСТІЙНО?

5-18-2018

Самий простий і швидкий спосіб вивчити мову — це вчити його в країні, де нею розмовляють.
Практично в кожному місті за кордоном є своя мовна школа для іноземців. А у великих містах і столицях їх кількість обчислюється сотнями.
Якщо ви думаєте, що поїхати вчити мову за кордон дуже дорого, то ви помиляєтеся. Якщо організувати все самостійно, то це не дорожче звичайної туристичної поїздки, а іноді навіть і дешевше. Пропопную вибрати найкращі аккредитованные курсы английского в Праге

ЯКІ БУВАЮТЬ МОВНІ КУРСИ?
Найпоширеніший тип курсів — загальний мовний курс. Акцент робиться на вивченні всіх аспектів мови: граматика, читання, фонетика і т. д.

Більшість мовних шкіл, крім загального курсу пропонують спеціальний курс підготовки до міжнародних іспитів. Найпоширеніші — IELTS та TOEFL.

В якості додаткових занять ви можете взяти поглиблений курс граматики, фонетики і навіть індивідуальні заняття з викладачем.

Великою популярністю користуються курси для просунутих студентів з ухилом в конкретну спеціалізацію, наприклад, Business English, English for Tourism and Hospitality і т. д.

Окремі школи пропонують власні розробки, де мовні курси поєднані з вивченням культури і мистецтва або кулінарного майстерності. Останні, до речі, дуже популярні в Італії.

ЯК ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ?
У перший день занять студентів просять пройти невеликий тест, за його результатами вас визначать в групу з відповідним рівнем підготовки. Тому не переживайте, якщо знання у вас кульгають, у вашій групі у всіх приблизно однаковий рівень володіння мовою.

мовні курси за кордоном

Розклад і тривалість занять встановлює школа. Як правило, заняття проводяться кожен будній день і тривають 3-4 академічних години 45 хвилин, але є школи, де академічна година дорівнює 60-ти хвилин.

По закінченню навчання ви отримаєте сертифікат про проходження курсу.

ЯКІ ВАРІАНТИ ПРОЖИВАННЯ ПРОПОНУЮТЬ СТУДЕНТАМ?
Найпоширеніший варіант – проживання в приймаючій сім’ї. Ви будете жити в окремій кімнаті або ділити її з ще одним іноземним студентом. Але не розраховуйте на те, що сім’я буде приділяти весь свій вільний час вам. У перший день вас ознайомлять з будинком і правилами проживання в ньому. Зверніть увагу, що далеко не всі сім’ї дозволяють студентам користуватися кухнею. Заварити чай/кава або зробити сендвіч вам, звичайно ж, дозволять, а от приготувати щось на плиті або в духовці навряд чи.

Якщо ви плануєте поєднати вивчення іноземної мови з розвагами, то найкращий варіант проживання для вас – студентський гуртожиток (резиденція). Деякі школи спеціально для своїх студентів орендують будинок або квартиру – цей варіант самий комфортний, але, як правило, дорожче.

Ну і наостанок, варто відзначити і готелі. Їх пропонують мовні школи, які розташовуються на курортах – на Мальті і Кіпрі.

ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ПОЇЗДКУ САМОСТІЙНО?
В першу чергу треба визначитися з країною. Німецький можна вчити, як у Німеччині, так і в Австрії, Англійська у Великобританії, США, Австралії, на Мальті і навіть на Кіпрі.

Вибір мовної школи — найважчий етап. Попередній список можна підглянути на сайті агентств, які займаються навчанням за кордоном. Але з найдешевшими школами вони практично не співпрацюють. Якщо ви шукайте бюджетний варіант, то в цьому випадку вам прийде на допомогу вміння шукати інформацію в інтернеті.

Як забронювати курси написано на сайті мовної школи. Багато хто з них пропонують заповнити та надіслати невелику анкету онлайн, інші просять заповнити її від руки і надіслати відскановану копію електронною поштою. Після того, як ваша заявка буде схвалена — вам надішлють рахунок.

Як тільки школа отримає оплату або попередню оплату навчання та проживання вони вишлють вам відповідні документи, на підставі яких ви отримаєте візу.

ЯК ОТРИМАТИ ВІЗУ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ МОВИ?
У кожній країні свої вимоги до іноземним студентам. Вам треба уважно вивчити сайт консульства та імміграційної служби країни, куди ви плануєте їхати. Крім цього, в інтернеті є безліч спеціалізованих сайтів і форумів, де ви можете безкоштовно знайти інформацію про отримання візи студента.