Наркотичні рослини.

9-27-2018

Наркотичні рослини.

У Федеральному законі міститься визначення поняття — культивування нарковмісних рослин, під яким розуміється діяльність, пов’язана із створенням спеціальних умов для посіву та вирощування нарковмісних рослин, а також їх посів і вирощування, удосконалення технології вирощування, виведення нових сортів, підвищення врожайності і стійкості до несприятливих метеорологічних умов. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі order god bud strain online.
При цьому законодавець не забороняє культивувати рослини, що містять наркотичні засоби, у наукових, навчальних цілях і в експертній діяльності. Проте ці види діяльності мають право здійснювати тільки юридичні особи, що мають форму державних унітарних підприємств і державних установ, при наявності ліцензії. Також дозволено культивування сортів нарковмісних рослин, дозволених для культивування в промислових цілях (за винятком виробництва та виготовлення наркотичних засобів і психотропних речовин).
Такою діяльністю, як випливає зі ст. 18 вищевказаного закону, можуть займатися юридичні особи незалежно від їх форми власності та індивідуальні підприємці. Слід зазначити, що кримінальної відповідальності за ч. перераховані вище дії, вчинені групою осіб за попередньою змовою або організованою групою, або в особливо великому розмірі (ч. Кримінальна відповідальність за вчинення злочинів, передбачених ст.