Настільна гра Сплячі королеви

11-15-2016

Настільна гра Сплячі королеви

Лауреат Премии Старт АП 2013 – первой независимой профессиональной премии в сфере товаров и услуг для детей. Пропоную Спящие королевы купить.

Це не сон! Чи знаєте ви, що існують Королева Собак, Королева Тортів, Королева Морських зірок, Королева Троянд і навіть… Блинная королева?!! Тим не менш, це так! Всі вони населяють чарівний світ карткової гри Сплячі королеви. Тільки уявіть собі, що ідея створення Сплячих корольов прийшла в голову шестирічній дівчинці Міранді Эвартс, коли та ніяк не могла заснути. Хтось став би вважати овець, але тільки не Міранда! Втім, тут немає нічого дивного, адже всім відомо, що саме юні особи настільки ніжного віку є справжніми експертами в області корольов, лицарів і драконів.

Учасники настільної гри Сплячі королеви повинні пробудити від сну як можна більше вінценосних красунь. Кожна карта королеви принесе своєму власникові певну кількість призових очок. Перемагає той, хто першим збере 5 корольов або набере найбільшу кількість призових очок до моменту пробудження всіх королев.