Навіщо потрібно розміщувати свою компанію на картах Гугл або Яндекс

1-28-2021
Як додати організацію на Яндекс Карти | 2019
 

Для чого потрібна реєстрація в Яндекс довіднику

Головні переваги для вашого сайту, які ви отримаєте при розміщенні вашої організації в довіднику:

 • регіональність: швидка прив’язка вашого сайту до потрібного регіону
 • розширений сніппет в пошуковій видачі: пошуковик зможе брати інформацію зі своєї бази і віддавати її більш наочно для вашого сайту в пошуку: приклад сніппета з використанням даних з довідника
 • відвідувачі: зараз користувачі мережі більш активно починають користуватися різними сервісами пошукових систем (відео, карти, новини, маркет та інше), відповідно, якщо ваша фірма представлена в цих сервісах, ймовірність додаткових переходів саме з сервісів Яндекса стає вище. Також хочемо вам порекомендувати реклама в Гугл картах нової версії біржі SEOware.

Вас зможуть знайти в сервісах яндекса, якщо будуть шукати:

 • за назвою організації,
 • по виду діяльності,
 • за адресою компанії,
 • за додатковими параметрами.

Звичайно, як і скрізь, і тут є своя конкуренція, вас не завжди буде просто знайти-тому детально заповнена картка дуже важлива.

Однією з переваг яндекс довідника є відгуки, залишені в картці відвідувачами, які вже скористалися вашими послугами і залишилися задоволені. Ці відгуки викликають найбільшу довіру, так як їх складно підробити через жорстку модерації. Тому потрібно прагнути отримувати відгуки від клієнтів в свою картку: наприклад, усно або письмово просити залишати відгуки в довіднику.

Безумовно потрібно розуміти, що реєструвати потрібно тільки реальні контактні дані, які ви зможете підтвердити. Перевірка і підтвердження інформації відбувається тільки через зазначені телефони, відповідно «на тому кінці «повинен хтось відповісти і сказати»так, це ми».

Яндекс довідник: як додати вашу організацію?

Додати організацію в Яндекс можна і зареєстрованим користувачам, і користувачам без реєстрації (тобто якщо у вас немає власного аккаунта в Яндексі, завести картку можна). Дуже рекомендуємо бути все ж авторизованими при реєстрації контактів через аккаунт в Яндексі (свій аккаунт в Яндексі можна завести через сервіс пошта Яндекс). Важливо бути авторизованим, щоб при реєстрації картка організації створилася під вашим аккаунтом і ви в будь — який час і без проблем могли редагувати будь-яку інформацію, дивитися за статистикою, а також відстежувати зміни у вашій картці, якщо воно трапиться ззовні-на пошту отримаєте своєчасні повідомлення.

 • заходимо в особистий кабінет довідника Яндекса і авторизуємося:
 • натискаємо кнопку» додати організацію «
 • починаємо заповнювати покрокову форму потрібними даними:додаємо назву компанії і вид деятельностівибіраем пункт «так, є філія, магазин, офіс» (якщо у вас є реальний адреса)або вибираємо пункт «ні, у мене онлайн-компанія» (якщо у вас адреси немає)вводимо адресу компанії (можна в короткому вигляді, довідник знайде правильне написання)

  Якщо ви без адреси, то потрібно вибрати регіон роботи

  додаємо сайт (можна соціальні мережі, якщо сайту немає) і телефон. Тут же вибираємо спосіб підтвердження — це може бути дзвінок на номер, або sms-повідомлення з кодом підтвердження після вибору способу підтвердження з’явиться форма для введення коду, куди ви його і повинні будите додати

Якщо код не прийшов вчасно. Або ви відволіклися і забули його ввести. Ви можете зробити підтвердження і пізніше. Для цього зайдіть у вкладку «мої заявки«, знайдіть додану компанію, натисніть кнопку» ввести код», введіть його і підтвердіть.

Після заповнення всіх полів і підтвердження картки, вона з’явиться в списку ваших організацій, і вже там ви можете в картку зайти і заповнити її повністю потрібною інформацією.

Після того, як заявка буде схвалена, картка з’явиться в розділі «мої організації». Тут ви зможете її змінити або видалити.

Протягом двох днів після схвалення заявки інформація про організацію з’явиться на яндекс.карта.

Не обманюйте Яндекс: Яндекс подзвонить і запитає всі дані для підтвердження, які ви залишили в заявці. Вони повинні бути достовірними.

Важливо розуміти!

Якщо у вас немає реальної адреси, ви картку в довідник додати зможете, але статус у неї буде «онлайн-організація». А це означає, що вона не буде показуватися на картах, але отримає красиву картку в пошуку яндекса. І якщо ви коли-небудь захочете додати реальну адресу, при такому статусі ви цього зробити не зможете. Вам доведеться заводити нову картку.

Додаткові можливості довідника

Крім основної інформації з назвою, адрес і телефоном, ви можете доповнювати картку іншою корисною інформацією (якщо вона у вас є), це публікації і ціни на продукцію, фотографії офісу, продукції, логотип компанії, читати відгуки і відповідати на них:

Ви можете відстежувати статистику по вашій картці (щоб розуміти, чи є на неї переходи, в якій кількості, що зробити, щоб стало краще:

Якщо ви є власником картки, то ви можете передавати на неї права:

Також ви можете відстежувати всі зміни у вашій картці, ким здійснені і своєчасно їх правити при необхідності: