Не заряджається акумулятор ноутбука

3-16-2018

Одна з проблем, з якими рано або пізно доводиться стикатися більшості власників ноутбуків, – це відсутність заряду акумуляторної батареї від мережі при підключенні до неї. Крім того, що, якщо ноутбук перестав заряджатися, це створює користувачеві багато незручностей і навіть може зробити використання пристрою абсолютно неможливим, ця проблема ще і досить складно діагностується, оскільки може мати досить пристойну кількість причин. Проте хвилюватися завчасно не варто, більшість з них легко переборні, і можуть бути ліквідовані навіть без втручання фахівців.Хочу запропонувати Вам замовити https://uabattery.com/notebook/hp-power-supply

Чому на ноутбуці не заряджається батарея

Найчастіше ноутбук не заряджається, якщо є проблеми з акумулятором або зарядним пристроєм. Акумуляторна батарея може знизити ємність, вичерпати свій робочий ресурс, перестати заряджатися в результаті будь-яких апаратних або програмних збоїв. До апаратних відносяться несправності самої батареї або ланцюга живлення (пошкодження роз’ємів, штекерів, шнура живлення, мережевого адаптера). Програмні збої пов’язані з помилками BIOS, драйверів або контролера живлення акумулятора. Виявити причину, по якій портативний комп’ютерний пристрій перестав заряджатися, можна після його покрокового тестування.

Ноутбук не заряджається: що робити?

Дії, які, зіткнувшись з проблемою не заряжающегося від мережі ноутбука, абсолютно будь-який користувач може зробити самостійно, включають наступні кроки. Відключаємо від нього всі зовнішні пристрої, вимикаємо, виймаємо мережний шнур і батарею. Натискаємо кнопку включення і утримуємо її приблизно півхвилини. Після чого батарею потрібно вставити на місце і включити ноутбук: якщо він покаже низький заряд акумулятора – підключіть його до зарядного пристрою. Якщо результату немає, перевіряємо по черзі всі елементи ланцюга живлення (розетку, шнур, мережевий адаптер, штекери, роз’єми), наявність напруги в мережі, наявність потрібних драйверів, налаштування BIOS. Досить часто ці дії допомагають знайти причину, частина з них – самостійно виправити. Якщо ні – вам потрібна професійна діагностика і ремонт ноутбука в сервісному центрі.