Недвижемость

2-1-2017

kak-vybrat-kvartiru-v-novostrojke1
Покупка квартири в новобудові не проста задача, тому потрібно знати позитивні особливості цієї процедури. А саме розглянути «за» і «проти». Наприклад, вибираючи поверх потрібно добре подумати, пропоную почитати ЖК «Лесной квартал» — всё, что вы хотели знать об этом объекте

Останні ж поверхи мають такі особливості: як ризик протікання покрівлі, її переохолодження або перегрівання в залежності від пір року, шум ліфта який не припиняється ні вдень, ні вночі. Сюди ж можна внести і посилення швидкості вітру, при якому не можна відкрити вікно, наприклад, на тридцятому поверсі. Приблизно після поверху 15-го у людини починає виникати страх висоти, яку подолати може далеко не кожен. І, нарешті, поломка ліфта, яка відбувається завжди не в підходящий момент. Звичайно, є і переваги, сюди відносять відсутність вогкості, чисте повітря, вид з вікна, тиша. Зазвичай високорозташовані поверхи більш теплі, так як опалення зверху подається. Головну роль при виборі поверху відіграє безпека при пожежі. Люди, які живуть на нижніх поверхах, швидко можуть вибігти на вулицю, ніж ті, які живуть на висоті, часто бувають верхні прольоти відрізані від землі вогнем. Але треба також зауважити, що, не у всіх новобудовах подається зверху вода. Тому при покупці нерухомості варто уточнювати якісь нюанси кусающие госпдвору.

При виборі поверху також варто покладатися на членів сім’ї, на вік і стан здоров’я. Не всі воліють верхні поверхи, навіть тому що добиратися далеко, і передбачають поломку ліфта. Також не всі бажають жити на перших поверхах, так як на перших багато шуму, і холод з підвалу. Ось тому вибір поверхи треба приймати з усіма мешканцями, які будуть мешкати з вами.

Як показує статистика на 2010 рік, більшість схилялися до купівлі квартири в новобудові вже з оздоблювальними роботами, навіть з ремонтом та меблями. Все це повинно бути на етапі приймання квартири, що б потім не пошкодувати про спішно підписаному договорі. Обов’язково перевірте працездатність всієї електрики, не соромтеся включити який-небудь прилад, навіть мобільний телефон і перевірити. Перевірте сантехніку труби, як виконані стики, немає там витоку. Все повинно працювати щонайменше безпеки і комфорту.

Якщо упустити якісь тонкощі, то потім вже нічого не доведеш, якщо тільки побігати по судах. Але цього можна уникнути, якщо до питання покупки квартири підійти відповідально. Так ви самі будете насолоджуватися своєю новою квартирою.