Огляд про шоломі

12-16-2018

Обзор о  шлеме
Крім того, від топової моделі лінійки IMS шолом Re-Akt 100 успадкував широку можливість кастомізації. Так, полікарбонатна раковина шолома Re-Akt 100 доступна у 15 кольорах, а вентиляційні отвори пропонуються в 17 варіантах. В результаті Вашим вибором доступні 255 варіацій зовнішнього вигляду шолома.
Також хочемо вам порекомендувати здесь много такого
Перейдемо до найголовнішого в шоломі — системі амортизаторів, яка і виконує захисну функцію. Шолом розроблений для захисту гравця від прямих впливів на голову будь-якої сили, а також від ударів по дотичній. Зі слабкими і середніми по потужності ударами справляється піна VTX. Вона на 20% легше класичної піни ЕРР і при цьому має здатність більш ефективно розсіювати енергію удару. При цьому дана піна м’якше традиційної піни ЕРР, що позитивним чином позначається на комфорті експлуатації.
Для захисту від ударів по дотичній в шоломі передбачена накладка на голову, яка виконує роль внутрішнього покриття — Suspend-Tech другого покоління. Її відмінність від системи першого покоління полягає в еластичній основі, на якій розташована піна FleXorb. За рахунок неї накладка Suspend-Tech 2 краще облягає голову і більш ефективно фіксується. Компенсація удару по дотичній відбувається завдяки невеликому повороту шолома щодо голови.
Зроблені зміни і використання більш щільної піни і додаткових механізмів позначилися на вазі шолома. Так, Re-Akt 100 в розмірі L важить 642 гр, в той час як оригінальний Re-Akt в тому ж розмірі — 560 гр. Змінилася і посадка шолома на голові. Re-Akt 100 став більш тісним всередині, особливо в ширину, завдяки чому шолом став точніше повторювати контур голови. Не рекомендую купувати Re-Akt 100 на зміну оригінальної моделі без примірки, відчуття від шоломів абсолютно різні.
Висновок: шолом Baur Re-Akt 100 став новою сходинкою і без того серйозної роботи, яка була виконана при розробці моделі Re-Akt. Характеристики шолома поліпшені за рахунок впровадження нових матеріалів, зокрема піни FleXorb, а також використання напрацювань придбаної фірми Bauer Cascade у вигляді системи амортизаторів Seven. Все це підвищило захисні функції шолома, за що довелося в чималому ступені розплачуватися збільшеною масою продукту.