Оксандролон купить

10-3-2017

Оксандролон — має дуже багато назв такі як Оксавер, Оксана, Оксандролус, Анавар, Анаваргед.
Спочатку оксандролон був розроблений для людей віл-інфікованих та людей після опіків, для прискорення загоєння тканин, а так само для відновлення після травм і важких операцій. Вже через деякий час атлети почали використовувати у себе в арсеналі цей препарат і навіть зараз зустріти анавар у початківця хіміка, просто любителя покрасуватися своїм тілом на пляжі або у досвідченого менс фізика це не рідкість. Ми допоможемо оксандролон купить .
Оксандролон купити в аптеці не можна, але у нас ви зможете легко придбати його.
Анавар це напевно один з тих стероїдів від яких побічні ефекти проявляються дуже рідко, або їх зовсім немає. Не дарма його сміливо можуть брати дівчата, оксандролон відгуки дівчат найчастіше позитивні, дівчата завжди відзначають набір сухої м’язової маси, прискорюється обмін речовин, збільшуються силові показники, а так само витривалість.
Оксандролон для жінок це кращий вибір, він допоможе уникнути не потрібних для дівчат негативних наслідків у огрублении голосу які були б, якби дівчина брала той же метан або станозолол, навіть в олімпійських збірних важко атлети приймають його.
Оксандролон був створений і випущений під торговою маркою Анавар в 1965 році.
Він має дуже низьку андрогенную активність, зате дуже високий анаболічний індекс, за рахунок цього підвищує чутливість м’язових тканин до інсуліну, а так само надає високу імуностимулюючу дію на організм.