Озеленение

5-26-2017

Ландшафтний дизайнце заходи, націлені на благоустрій території шляхом використання природних составляющіх.Работа над створенням ландшафтного дизайну починається з проектування. Вартість ландшафтного дизайну буде залежати від використовуваних складових елементів. Ми пропонуемо, найкраще озеленение

Серед найбільш популярних компонентів, які формують дизайн ландшафту, виділяються:

Створюючи ландшафтний дизайн, наші висококваліфіковані дизайнери керуються в першу чергу, законами гармонії, особливостями ділянки та будівель на ньому, смаків і побажань власника території.
Оформити вашу ділянку в будьякому напрямку можна, виходячи з вашого бюджету, зате така ділянка стане для вас справжньою радістю і місцем відпочинку від урбаністичної дійсності.
При замовленні цієї послуги, дизайнер розробить ескізний проект, який буде відповідати Вашим побажанням, покаже основні видові точки на візуалізації, а менеджери прорахують орієнтовну суму реалізації.

При замовленні комплексної реалізації, ми повернемо Вам 100% вартості проекту!

При замовленні цієї послуги, будуть детально опрацьовані весь проект, що допоможе нам максимально точно виконати всі ваші побажання, врахувати всі технічні моменти і підготувати вартість реалізації, яка буде зафіксована в договорі.

При замовленні комплексної реалізації, ми повернемо Вам 100% вартості проекту!