Переваги алюмінієвих виробів.

4-13-2018

Переваги алюмінієвих виробів.
При виконанні багатьох робіт на висоті просто необхідні допоміжні засоби. Вдома, на дачі і в інших випадках дуже часто в їх якості виступають сходи-драбини, які можна назвати універсальним обладнанням. У більшості випадків при виробництві цього обладнання використовуються сталь і алюміній. Це дозволяє отримати міцні конструкції, стійкі до серйозних навантажень. Сталеві сходи-драбини мають «мінус», який полягає в їх більшій вазі. Що стосується алюмінієвих сходів, то для них не характерно наявність цього недоліку. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі алюминиевая труба.
Завдяки цьому вони користуються більшою популярністю, ніж сталеві вироби. Класичний варіант виконання побутові драбини алюмінієві – Л-образна конструкція, що має від 3 до 8 сходинок. Для того щоб виключити можливість зісковзування ноги працівника, на сходинки наноситься спеціальне рифлення. Максимальна висота типової драбини не перевищує 4-х метрів. Щаблі драбини побутові алюмінієві кріпляться на напрямні. Їх товщина вибирається виходячи з висоти драбини (чим вона більша, тим товщі направляючі).
Для того щоб кріплення було якісним і надійним, застосовуються подвійні розкоси і сталева клепка. При використанні драбини дуже важливо забезпечити її стійкість на будь-якій поверхні. З цією метою для виготовлення опор сходів застосовують спеціальний нековзний матеріал. Для надійної фіксації розкладного механізму використовується засувка безпеки. широкий вибір виробів. Сьогодні у продажу є великий вибір сходів-драбин. Можна придбати побутові алюмінієві сходи або професійні.