Переваги мотоблока.

2-4-2018

Переваги мотоблока.
Працює цей механізм в приводному і в причіпному стані. Два першопрохідника Пермський авиамоторостроительный завод і Ленінградський завод «Червоний Жовтень» практично одночасно приступили до виробництва. Повна комплектація обладнання для мотоблока включає в себе: шість штук роздільних фрез для грунту, диски, захищають рослинність; мобільні фрезерні щитки; два колеса і втулки до осей; сошник; кронштейн для підвісу комплектуючих; контрольний щуп для масла; інструменти. До цієї модифікації мотоблока можна під’єднати наступне обладнання: косарки роторну і пальцеву, пристосування для відкидання снігу, мітлу-щітку, лопату. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі sm-store.com.ua/zapchasti-na-motoblok-po-gruppam/shatuni/.
Мотоблок придатний для роботи на городі, в саду, в теплиці і навіть в гористих місцевостях. Ковані фрези мотоблока дозволяють працювати на всіх типах грунту, в тому числі і на цілині. Зручний регульований по висоті і по сторонам кермо дає можливість не йти за агрегатом по ріллі. «Салют» також регулюється на потрібну ширину і глибину при обробці землі. Хмельницький. Якщо ви хочете зорати цілинні землі мотоблоком «Салют», робіть це в кілька етапів.
Етап перший – на мінімальних обертах зніміть шкірку з верхнього шару, разом з нею піде дерен. У другий підхід на першій передачі, при середніх оборотах, трохи заглибитися, щоб підняти на поверхню грудки. І в третій раз глибинної оранкою гарненько розпушіть землю. При оранці грунту в кілька підходів міняйте напрям. При цьому краще і легше працювати на сухій землі. Якщо ви пройшли перший раз, піднявши вологий шар, то не поспішайте, дайте йому підсохнути.