Пластика носа

11-10-2016

Пластика носаБезпечні хірургічні методики дозволяють усунути деформації етіології, скорегувати носову перегородку і вирішити естетичні питання своїх пацієнтів. Більш детальніше пластика носа.

На сьогоднішній день операції з виправлення форми носа входять в трійку найпопулярніших пластичних операцій. Негарний ніс — один з основних приводів для переживань за свою зовнішність. Мабуть, ні одна інша частина обличчя не здатна створити стільки психологічних проблем. Дефекти носа можуть бути як вродженими, так і набутими в результаті різних травм. Деформація носа — це не тільки естетична проблема. Часто вона призводить до порушення функції дихання, а це вже серйозна загроза здоров’ю.

Ринопластика — це пластична операція, спрямована на зміну розмірів і форми носа. Досить часто ринопластику (у тому числі пластику кінчика і крила носа) поєднують з операцією по випрямленню носової перегородки (септопластикою).

Ринопластику проводять двома способами — відкритим і закритим. Частіше застосовується закритий спосіб, коли хірург коригує форму носа зсередини за рахунок розрізів в ніздрях. У цьому випадку сліди операції абсолютно непомітні.

Відкритий доступ доводиться використовувати, коли кістково-хрящова структура носа пацієнта сильно пошкоджена.Пластика носа, проведена цим способом, при грамотному виконанні залишає практично непомітний рубець. Мінусом відкритого доступу є дещо більш тривала реабілітація, пов’язана з більш сильним пошкодженням м’яких тканин.

Кожен випадок унікальний, тому тривалість ринопластики безпосередньо залежить від складності конкретної операції. Вся процедура може тривати від 40 хвилин до 1,5 годин. Якщо ж мова йде про повній пластиці носа, передбачає порушення кісткової тканини, то може знадобитися більше часу.