Преобразователь частоты купить

6-6-2017

Перетворювачі частоти (або просто — інвертори) компанії AC Привід призначені для плавного регулювання швидкості асинхронних двигунів, що використовують властивість перетворення однофазного напруги з постійною частотою у трифазну напругу змінної частоти. Частотними перетворювачами оптимизуют роботу механізмів у різних режимах роботи і забезпечують: плавний пуск електроприводу, плавне регулювання швидкості, роботу механізму з будь-якою необхідною швидкістю, безконтактний реверс, гальмування. Ми пропонуемо, преобразователь частоты купить.
Перетворювачі частоти використовуються для плавного безступінчатого авторегулювання обертальної швидкості та моменту електродвигуна. Ця можливість досягається завдяки перетворенню напруги одне і трифазного змінного струму в постійну напругу з змінними складовими.

При виборі враховується потужність двигуна, струм, напруга, тип гальмування, необхідний діапазон регулювання. За допомогою каталогу 220 Volt можна купити перетворювач напруги для різної потужності і амперажу.Це дозволяє нам забезпечити високу якість продукції при конкурентних цінах.