Прибирання своєї квартири після ремонту

4-14-2018

Ремонт часто порівнюють зі стихійним лихом, і головна причина такої малоприємною асоціації – хаос, який після нього залишається. Дійсно, прибирання квартири після ремонту – заняття трудомістке і малоприємне, але його не уникнути ніяк, тому, плануючи ремонт, не забудьте про це завершальному етапі і підготуйтеся заздалегідь. Пропоную клінінгову службу Блеск

До початку ремонту
Постарайтеся максимально захистити поверхні: складіть невеликі за розміром речі в поліетиленові пакети; накрийте меблі і громіздкі предмети інтер’єру плівкою; застеліть підлогу; захистіть віконні і дверні скла; зніміть або прикрийте люстру.

Під час ремонту
Головне правило – прибирати щодня і виносити великий сміття в міру його накопичення. По можливості, видаляйте забруднення відразу після завершення кожного виду робіт. Це може здатися зайвим, але, повірте, коли розпочнеться прибирання квартири після ремонту, ви не раз з вдячністю згадаєте цей рада і нітрохи не пошкодуєте, що витратили на це трохи часу.

Після завершення ремонту
В залежності від масштабу цього «стихійного лиха» і попередньої підготовки до нього, післяремонтне прибирання може включати різні види робіт. Якщо ви дотримувалися порад по ремонту квартири і не полінувалися прибирати в процесі ремонтних робіт, то привести в порядок приміщення буде набагато легше. У будь-якому випадку, потрібно:

1. — Спочатку зібрати і винести весь великий і середній будівельне сміття, прибрати»складні» забруднення на всіх поверхнях.

2. — Пропилососити все приміщення (включаючи стіни і стеля), щоб видалити будівельний пил (робити це краще за допомогою спеціального фільтра для прибирання будівельного сміття, який можна виготовити своїми руками).

3.;- Прибрати санвузол і кухню: помити плитку, сантехніку, змішувачі, шафки, пральну машину, холодильник та інші прилади. Протерти дзеркала та інші скляні поверхні.

4.;- Помити вікна, двері, радіатори опалення, освітлювальні прилади, витяжку, плінтуси і пол.

5.;- Якщо в приміщенні залишалися килими, меблі та інші предмети, їх потрібно почистити за допомогою пилососа від пилу і, якщо можна, протерти вологою ганчіркою. Пропилососьте м’які меблі зовні та всередині і не забудьте про внутрішні поверхні – протріть дверцята і полички шафок, тумбочок, поличок на стіні, а при можливості – і їх задні стінки. Пройдіться вологою ганчіркою по всьому, що не боїться вологи і сухий – з предметів, яким волога протипоказана.

6. — Відполірувати меблі, натерти мастикою підлогу або прибрати подряпини на ламінаті, протерти спеціальними засобами по догляду картини, техніку і предмети інтер’єру.

Залишається розставити по місцях дрібні предмети інтер’єру і відкоркувати пляшку шампанського – після всієї виконаної роботи ви це заслужили!