Просування в инстаграме

2-7-2017

продвижение инстаграм
Instagram, безумовно, дуже цікава майданчик, на якій можна не тільки дивитися і постити гарні фотки, але і вчитися чомусь, і продавати щось, і взагалі самореалізовуватися. Ще пару місяців тому інформації по просуванню в инстаграме майже не було. Більш того, гуру-SMM на своїх вебінарах в один голос твердили, що просування інтернет-магазину в инстаграме – справа безперспективна і продавати там не можна. І це в той час, коли багато там вже дуже успішно цим займалися)) Пропоную вам Купить аккаунт в инстаграме от 10 000 подписчиков.

Зараз курсів за инстаграму повно. І повно фірм, які беруться просувати акаунти за гроші. Наскільки це ефективно, зізнаюся, не знаю, тому що жодного разу не зверталася ні до кого. Пару раз слухала вебінари, але нічого нового там не почула. Для мене джерелом інформації є сам instagram. Я просто дивлюся, що там відбувається, хто що робить і намагаюся придумувати щось сама. Тому з упевненістю можу сказати, що просування инстаграма працює і безкоштовно.

просування в инстаграме інструкція два аккаунта

Нещодавно зайшла розмова про те, як розкрутити акаунт у инстаграме і я вирішила розповісти, як це роблю я. З розрахунком на те, що це комусь допоможе і хто-то, може бути, своїм досвідом поділиться.

Коли почала писати, зрозуміла, що обсяг виходить дуже великий і доведеться, мабуть, поділити на кілька постів. В цьому пості буду розмірковувати про те, що краще: два аккаунта в instagram чи все в одному.

просування в инстаграме інструкція два аккаунта

У инстаграме у мене 5 акаунтів. З них активно веду я 4, просуваю 3. Всі три — це «робочі» акаунти:

Мої прикраси (@naoblakax_jewel)
Instagram журналу про прикраси little-thing.ru (@our_little_thing)
І сталокрасивишные прикраси з емаллю (@stalokrasivo)
Коли ти починаєш продавати щось через instagram або не продавати, але все-таки організовувати якусь діяльність, є 2 варіанти: або зареєструвати під цю діяльність другий акаунт у инстаграме, або вести все у своєму акаунті. У обох варіантів є свої плюси і мінуси.

Все в одному

Якщо тебе звуть Світла Петрова і ти робиш прикраси під брендом «bySvetaPetrova» і твій особистий аккаунт в инстаграме — це @svetapetrova, то зробити загальний аккаунт для особистого життя і роботи буде зручно.

Не доведеться постійно перелогиниваться. Instagram буде часто оновлюватися (якщо немає нових прикрас – запость селфи. Нудні дні – запость прикраса). Просуваючи прикраси, ти будеш просувати і свій особистий бренд. А просуваючи особистий бренд, будеш просувати прикраси.

просування в instagram інструкція два аккаунта

Але і мінуси тут теж є. Так, якщо у тебе дуже багато робочих фотографій і своїх теж багато, є ймовірність, що ти просто заспамишь своїх передплатників, заливаючи по 10 фотографій в день і багато почнуть відписуватися. Втім, на всіх не догодиш. Час від часу хтось буде відписуватися в будь-якому випадку.

Один з найпростіших способів просування в инстаграме можна назвати масовий фоловинг. Тобто підписку на інших користувачів. Коли на людину хтось підписується – він це бачить. І заходить на запис свого нового передплатника і часто підписується у відповідь. З ввічливості або тому що йому сподобалися ваші фото. Підписуючись на велику кількість людей своїм особистим акаунтом ви додаєте їх в свою особисту стрічку. Таким чином, перш ніж ви доберетеся в стрічці до фотографій улюбленої подруги, вам доведеться перегорнути море знімків зовсім сторонніх (і, можливо, навіть не цікавих вам людей.

Особисто для мене це незручно. Для мене мій особистий instagram – куточок фана і спокою і я підписана тільки на тих, кого знаю і від кого чекаю кожної нової фотки. Але кожному своє.

просування в instagram інструкція два аккаунта

Різні акаунти

Найперше питання, яке виникає у людини, що вирішила завести окремий, робочий, запис: як же зробити 2 аккаунта в instagram на одному телефоні?

Все дуже просто. Потрібно зайти в налаштування instagram у своєму звичайному, особистому, акаунті, знайти в них слово «вийти» і клікнути на це слово.

як завести два аккаунта в instagram

А потім в меню вибрати «зареєструватися через ел. пошту». Для нового облікового запису доведеться вибрати і нову пошту. Тобто той ящик, на який зареєстрований ваш особистий акаунт, вже не підійде.

як завести два аккаунта в instagram

Таким чином можна заводити скільки завгодно акаунтів, прицепляя їх до різних пошті.

UPD: правила змінилися! Тепер з одного пристрою можна реєструвати до 5 облікових записів. Втім, якщо вам потрібно більше, можна спробувати схитрувати, скинувши установки телефону до заводських, використовувати проксі або змінений ID.

Крім того, ці додаткові облікові записи будуть трохи знеособленими і формальними. У сучасному інтернет-світі це не завжди добре. Люди хочуть особистого ставлення і повного занурення. Знеособленість — це не катастрофа і з цим можна працювати, але про це пізніше.

Головний мінус тут у тому, що доведеться постійно перелогиниваться туди-сюди, підтримувати активність у всіх облікових записів і до всіх облікових вчасно відповідати на коментарі.

UPD в лютому 2016 з’явилася можливість вести декілька облікових записів (до п’яти) з одного телефону без перелогинивания! Потрібно просто зайти в параметри, вибрати «додати запис», ввести логін і пароль від облікового запису другого і все! Повідомлення будуть приходити для всіх акаунтів, незалежно від того, під яким з них ви залогінитись. При цьому по кліку на повідомлення ви будете потрапляти в instagram відразу залогиненными під потрібним аккаунтом.

ВАЖЛИВО: перш ніж додати другий аккаунт, його спочатку потрібно створити! Як це зробити написано вище. Коли у вас вже є другий аккаунт, ви можете додати його логін і пароль і надалі перелогиниваться через випадаючий список.

просування в instagram два аккаунта

Тепер про плюси. По-перше, сторонній аккаунт ви запросто можете віддати на аутсорс. Є величезна кількість фірм і фрілансерів, які готові вести за вас ваші акаунти. Особистий навряд чи захочеться віддавати сторонній людині, а робочий – будь ласка.

просування в инстаграме інструкція два аккаунта

По-друге, робочий аккаунт – це особа бренду. Тому якщо вас звуть так само, Світлана Петрова, а ви створюєте щось під брендом «Ромашка-промокашка», то люди будуть шукати вас саме по ромашці. І знайшовши Світла Петрову, не відразу розберуться, що це одне і те ж.

А вже якщо у вас декілька акаунтів під різну діяльність, то тим більше різні акаунти в инстаграме будуть зручніше.

І, по-третє, зі сторонніми акаунтами ви спокійно можете використовувати найпростіші методи просування – лайки, фоловинг. Щоб полегшити собі життя, можна навіть купити бота, який буде лайкати і підписуватися за вас. Я, наприклад, користуюся сервісом bootup.me.

просування в instagram інструкція два аккаунта

Instagram надає море можливостей. Це не тільки щоденне натхнення, цікаві люди і можливість опинитися ближче до зірок і навіть яку-небудь гидоту їм запросто сказати або зробити комплімент, не продираючись через охорону. Instagram – це простір експериментів і свіжих ідей.

Зваживши всі «за» і «проти» і визначившись з тим, чи будете ви розділяти свої акаунти і заводити другий аккаунт в instagram, можна переходити до стратегії і власне просування. Але про це пізніше.

А у вас є instagram? Ви ведете його тільки для друзів або просуваєте себе або свої роботи? Буду вам дуже вдячна, якщо ви поділитеся своїм досвідом в коментарях ????