Рarklife

10-3-2017

Основні напрямки діяльності компанії parklife — ландшафтне проектування, ландшафтний дизайн, благоустрій, озеленення та утримання ландшафтних об’єктів, розташованих на приватних і громадських територіях.
Ще одним інноваційним напрямком є впровадження сучасних екологічних рішень. Ми – цінителі природи і нам не байдуже її майбутнє і, якщо ви поділяєте наші погляди, ми запропонуємо вам такі варіанти, як:
Газонна (паркувальна) решітка;
Системи штучного туманоутворення;
Зелені експлуатовані покрівлі;
Фитостены. Це комплекс заходів з благоустрою земельної ділянки, область творчої діяльності людини, яка спрямована на формування навколишнього середовища за допомогою різного роду природних елементів — земного рельєфу, ґрунту, водойм і рослинності. При цьому активно використовуються не тільки природні компоненти, але і останні досягнення сучасних технологій. Завдяки грамотно розробленого і реалізованого ландшафтного дизайну на вашій ділянці створюються гармонійні та природні умови життя.
Ландшафтний дизайн — один з видів мистецтва, який вимагає від його творців високого професіоналізму та креативного підходу. Секрет успіху криється саме в поєднанні цих якостей, причому це якості команди, яка проводить ландшафтні роботи, а не окремої людини. Поодинці досягти високих результатів в цій області практично неможливо.