Разработка веб сайтов

6-6-2017

Це може здатися неочевидним на перший погляд, проте для створення ефективного веб-сайту необхідно забезпечити те ж саме, що і для зведення висотного комерційного будівлі. Для успішного виконання будь-якої з цих завдань необхідна надійна архітектура.

Подібно до того, як будується будь-яка фізична будівля, створення веб-сайту починається з проекту. Такий проект повинен охоплювати шість етапів. У нас, найкраща, разработка веб сайтов.

Етап 1: збір і аналіз інформації

На першому етапі створення веб-сайту необхідно зібрати якомога більше відомостей про те, що потрібно і що не потрібно для вашого сайту. Для цього можна проаналізувати сайти, якими ви користуєтеся, а також сайти ваших конкурентів і уважно прислухатися до думки ваших друзів і колег.

Ви можете вдатися до послуг досвідченого веб-дизайнера, який допоможе вам створити ваш сайт. Так роблять багато компаній. Будьте готові відповісти на безліч питань про те, чого ви хочете, — це необхідно для вироблення технічного завдання. Техзавдання використовується в якості свого роду довідника або докладного опису проекту. Незалежно від того, ви вирішите скористатися послугами професіоналів, ви повинні знати відповіді на наступні питання.

Прийняття рішення про цілі веб-сайту
Призначення

Для чого призначений мій сайт? Надаю я, послуги, продукцію, інформацію або дані?

Визначення цілей веб-сайту
Цілі

Що повинні робити відвідувачі мого сайту?

Знання аудиторії веб-сайту
Цільова аудиторія

Які клієнти мені потрібні? Які характеристики моєї аудиторії?

Створення матеріалів для веб-сайту
Зміст

Яка інформація буде цікава моєї цільової аудиторії? Приверне таку аудиторію конкретна інформація, той чи інший продукт або можливості розміщення замовлень онлайн?