Реклама в Інтернеті

11-10-2016

Реклама в ІнтернетіРеклама в мережі Інтернет вже давно стала невід’ємною частиною успішного бізнесу. Якщо Ви хочете йти в ногу з часом і щоб Ваш бізнес приносив максимум прибутку, то обов’язково зверніть свою увагу на цю галузь маркетингу! Пропоную вам краще рекламное агентство киева

Компанія «Пушка» являє собою рекламне інтернет агентство повного циклу і надає спектр послуг, пов’язаних з рекламою в Інтернеті!Звернувшись до нас, Ви завжди можете бути впевнені в тому, що про Ваш товар або послугу дізнаються всі!

Інтернет маркетинг (від англ. internet marketing) — це одна з частин класичного маркетингу, спрямована на отримання бажаного результату для компанії в області реклами в Інтернеті. Даний комплекс послуг переслідує єдину мету: максимальне задоволення зацікавленої аудиторії користувачів до необхідної інформації.

Критерії інтернет маркетингу

Правильне представлення продукції — як відвідувач повинен бачити Ваш товар або послугу на Вашому сайті або на сторонньому тематичному ресурсі (характеристики, фото, відео, відгуки тощо).

Конкурентна ціна — важливий фактор, на який звертають в першу чергу користувачі, адже не складно пройти по 10 сайтів в порівнянні цін на потрібний товар і вибрати там, де на погляд користувача пропозицію вигідніше.

Впізнаваність бренду — один з ключових чинників при виборі товару або послуги між кількома компаніями користувачем (базується на загальній популярності та довіри до бренду).

Видимість продукції у мережі інтернет, де ми хочемо бачити нашу пропозицію (видача в пошукових системах, банерах,оголошеннях, в контекстній рекламі та інше).

Розташування магазину або офісу реалізації — користувач зацікавлений у замовленні продукції або послуги за оптимальною ціною, але надається в найкоротші терміни, в силу територіальної близькості до нього.

В нашому агентстві інтернет реклами Ви завжди можете розраховувати на індивідуальний підхід до вирішення поставлених завдань. Ми націлені на результат і гарантуємо високу якість своєї роботи!

Етапи маркетингової стратегії від наших фахівців по інтернет-рекламі

Постановка метиЯк говорить приказка: «Як корабель назвеш, так він і попливе». Постановка мети — найважливіший етап для розвитку всього комплексу інтернет реклами. Вже було сказано: основна мета — максимально повно задовольнити потребу зацікавленої аудиторії користувачів, але ця мета має кілька відгалужень: підвищення впізнаваності бренду, збільшення кількості клієнтів, створення позитивної аудиторії та інші вузькоспрямовані мети.

Вибір інструментів маркетингуВідповідно до обраної мети можна визначитися з інструментами по її досягненню. На даний момент є кілька основних: оптимізація сайту під критерії пошукових систем (SEO), контекстна та банерна реклама, соціальний маркетинг (SMM), а також менш поширені — вірусний, прихований маркетинг. Їх багато, але використання кожного залежить від поставленої мети.

Реалізація проектуКваліфіковані фахівці з інтернет маркетингу вирішать проблеми, що виникають в процесі роботи по шляху до досягнення поставленої мети.

Постановка нових цілейПісля досягнення поставлених завдань або в процесі їх досягнення потрібно деякі коригування (нові ключові запити, створення додаткових напрямків для розвитку ресурсу в цілому). Необхідно оперативно на них реагувати, коли цього вимагає спеціаліст з інтернет рекламі. В іншому випадку це може призвести до затримки термінів та неякісного виконання робіт.