Розкрутка сайту по трафіку

11-10-2016

Розкрутка сайту по трафікуПросування сайту по трафіку – це комплекс робіт, спрямованих на усунення помилок в оптимізації сайту, збільшення відвідуваності ресурсу, які супроводжуються аналізом конкурентних сайтів. Рекомендую спочатку подивитися на раскрутка сайта цены.

Метод розкрутки сайту в пошукових системах найбільш ефективний для великих порталів з широкими товарними лінійками (великі інтернет-магазини, сайти з великим спектром послуг), в яких кожен товар має своє унікальне ім’я (торгову марку, модель, колір, розмір).

Дана стратегія припускає розкручування сайту в пошукових системах по низькочастотних запитах з високим коефіцієнтом конверсії, в поєднанні з меншим числом високочастотних запитів.

Один з найважливіших етапів збільшення трафіку – формування семантичного ядра. Це підбір широкого списку ключових слів з величезною кількістю низькочастотних запитів, по яких Ваш сайт будуть знаходити потенційні клієнти. Семантичне ядро може включати в себе кілька тисяч запитів, для того, щоб охопити максимальну кількість користувачів, які готові зробити покупку.Якщо взяти групу з 10 осіб і попросити кожного замовити в мережі інтернет мобільний телефон, то ви отримаєте 10 різних запитів: «купити телефон», «телефони в місті N», «замовити мобільний», «телефони ціна» і т. д. Важливо при формуванні ядра врахувати максимальну кількість цільових запитів, які підвищать Ваші продажі з сайту. Для цього проводиться аналіз статистики запитів за ключовими словами у Вашій тематиці.

З усього списку вибираються найбільш ефективні запити по співвідношенню ціна-якість та планованої конверсії. Наш багаторічний досвід роботи показує, що максимальне збільшення продажів забезпечують низько — і середньочастотні запити, за якими приходять користувачі, готові до покупки.

Низькочастотні запити – конкретизовані, часто з використанням слів «ціна», «купити», «купити в місті N», із зазначенням певної торгової марки і моделі товару. Це запити споживачів, готових придбати товар (послугу).

Високочастотні запити – більш загальні, вони часто вводяться користувачами не з метою купівлі, а для ознайомлення з товаром або вибору моделі. Вони мають низький коефіцієнт конверсії і рідко забезпечують збільшення продажів.

Наприклад, високочастотний запит «велосипед», користувач може ввести з метою: подивитися картинку, прочитати про види велосипедів, як ремонтувати, як навчитися їздити. А користувач, який готовий зробити покупку, в 90% випадків введе запит «купити велосипед ціна» або «купити велосипед в Москві», «велосипед Москва доставка».

Наші фахівці надають послуги SEO «під ключ» в рамках проектної роботи. Всі необхідні зміни для вашого сайту будуть зроблені робочою групою наших співробітників, в яку входять аналітик, SEO-спеціаліст, линкменеджер, програміст, копірайтер і дизайнер. Проектний підхід до Вашого замовлення дозволить нам зробити всі роботи якісно і в строк.

Щоб виділити конкурентні переваги Вашої компанії, Ви також можете замовити послугу Створення промо-сайтів. Таким чином, клієнт буде максимально поінформований про нові акції, унікальних пропозиції або новинки в асортименті Ваших продуктів.

Як формується вартість робіт по просуванню?

Найчастіше, коли ви запитуєте про вартості робіт по просуванню сайту, Вам називають ціну — це значна цифра. І ніяких подробиць. Так, звичайно, у медіаплані будуть розписані запити і їх вартість. Але це ще не все — головне питання: що входить в ціну? Як будуть просувати сайт?

Ми пропонуємо вам відкритий бюджет — рахунок, у якому будуть зазначені всі види робіт та їх вартість. Ми показуємо вам, що ми будемо робити і скільки це коштує. І ніяких «додаткових платежів», звичайно якщо ви самі не вирішите збільшити бюджет.

З чого складається ціна просування? Ми виділили 2 етапу в процесі просування:

1 етап робіт

Ціна складається з вартості робіт по оптимізації сайту:

  1. середній бюджет на розміщення зовнішніх посилань;
  2. вартість робіт з копірайтингу – визначаємо кількість текстів, яке необхідно буде написати або переписати;
  3. додаємо вартість робіт оптимізатора і програміста.

На 1 етапі в кінці кожного місяця підбиваються підсумки щодо залучення трафіку на Ваш сайт. Залучений трафік складається з «існуючих клієнтів (кількість відвідувачів сайту на початок робіт) і «нових» (додатково залучених).

Тут ми пропонуємо вам 2 варіанти розрахунку залученого трафіку.

  1. Кількість «існуючих» відвідувачів залишається незмінним. Кількість нових зростає кожен місяць за узгодженим планом.
  2. Кількість «існуючих» відвідувачів у кожному наступному місяці буде розраховуватися як сума «нових» і «існуючих» в минулому місяці (наростаючим підсумком). Кількість нових зростає кожен місяць за узгодженим планом.

2 етап робіт

У 2 етапі ви платите тільки за залучений трафік відповідно до вартості, зазначеної в Індивідуальному прорахунку.

Таким чином, відкритий бюджет дає Вам можливість контролювати витрати і фінансові гарантії досягнення цілей. Більш детальну інформацію Ви зможете отримати у менеджера, всі умови вказані в договорі про співпрацю.

Контроль роботи і оцінка результату

Для того, щоб ви могли контролювати процес роботи і оцінювати поточні результати розкрутки сайту в пошукових системах, ми регулярно надаємо звіти про виконані роботи.

  1. Ви отримуєте клієнтський доступ до аналітики і відстеження статистики сайту.
  2. В перший тиждень роботи ви отримаєте первинні рекомендації.
  3. Після впровадження змін на сайт – вторинні рекомендації.
  4. В кінці кожного місяця – звіт по виконаних робіт та план робіт на наступний місяць.

Ми формуємо для вас щомісячну статистику відвідуваності сайту (установка і настройка GoogleAnalytics з наданням доступу).

Після успішного просування сайту по трафіку Вам потрібно буде стежити за якісним наповненням і оновленням інформації на сайті. Адже для досягнення абсолютного успіху в бізнесі Ваші клієнти повинні не тільки легко знаходити Вас в інтернеті, але також і хотіти як можна довше залишатися на Вашому сайті і робити покупки. Цей складний вид роботи варто довіряти лише професіоналам. У нас ви зможете замовити ряд послуг, які допоможуть утримати відвідувача на сайті і змусити його зробити потрібну для Вас дію. Такими послугами є: виготовлення відеороликів розробка юзабіліті сайту, наповнення унікальним і актуальним контентом.