СЕО-просування та розкрутка сайту: яка ціна питання у 2020?

1-24-2020Пошукове просування сайту – основний механізм довгострокової та ефективної розкрутки веб-проекту в глобальній мережі Інтернет. 


Ціна SEO-просування залежить від цілого низки факторів 
Насправді визначити точну вартість послуг без попереднього аудиту сайту неможливо. При розрахунку ціни на SEO розкрутку сайту потрібно врахувати певні фактори:
• Конкуренція в тематичній ніші – значно простіше виконати просування сайту, тематика якого не передбачає великої кількості конкурентів. 
• Грамотний підбір семантичного ядра – низькочастотні запити просунути в ТОП набагато простіше й дешевше.
• Цілі просування – в залежності від того, на які пошукові системи замовник робить основну ставку та яких позицій за певним запитом прагне досягти, ціни на просування сайту можуть суттєво різнитися.
• Технічний стан – недосвідченість і низька кваліфікація веб-розробника може стати причиною повільного підвищення позицій в пошукових системах. Минулі помилки доведеться виправляти back-end програмісту. Розробка сайту суттєво впливає на СЕО.
• Вік та історія домену – ціна на СЕО молодих доменів вище, що пов’язано з довірою пошукових роботів до старих доменів.  
• Наявність унікального контенту сприяє довгостроковій розкрутці сайту й виведенню на високі позиції в пошукових системах. Отже, робота копірайтера передбачає виключно унікальний опис послуг чи товарів, категорій, загальних сторінок, технічний копірайтинг на блог.


Основні ризики неправильного SEO-просування
Звернувшись до недостатньо кваліфікованого фахівця із SEO просування сайтів, клієнт, як мінімум, ризикує зіткнутися з неефективними діями оптимізатора й втратою бюджету – ціна розкрутки сайту може не виправдати очікування. 

Найгірше: 
• неправильний підбір ключових запитів при складанні семантичного ядра;
• використання неунікального й переспамленого контенту.

Рано чи пізно це призведе до застосування спеціальних обмежувальних санкцій щодо сайту від пошукових ресурсів.