Стекло купить

10-21-2017

В даний час ТОВ «СтеклоМир» одне з найбільших підприємств у Республіці Казахстан за обсягом переробки і продажу скла, виробництва та продажу склопакетів, предметів інтер’єру з скла і дзеркала (журнальні столики, тв-тумби, скляні полиці, дзеркала для ванної, скляні двері, душові кабіни та багато іншого). Надаємо послуги з різання, оброблення, гарту і фарбуванні скла. Компанія внесена до реєстру вітчизняних товаровиробників фонду АТ «Самрук-Казина» і входить в Казахстанську Асоціацію скляних підприємств «KazGlassEnergy».
Ми пропонуемо стекло купить.
Лідируючі позиції

Одні з лідерів по переробці та оптовим/роздрібного продажу листового скла

Розвинута мережа філій

10 філій по Казахстану, 3 виробничих (Астана, Павлодар, Усть-Каменогорськ) і 7 оптових (Алмати, Шимкент, Актюбінськ, Кустанай, Караганда, Тараз, Атирау)

Кваліфіковані фахівці

Наші фахівці мають великий досвід роботи в сфері переробки скла і зможуть проконсультувати Вас у підборі конфігурації скловиробів

Високоякісна сировина

У нас можна купити скло самого широкого асортименту від всіх провідних світових виробників (AGC, Guardian, Pilkington, Saint-Gobain, Euroglass, Росія, Китай)

Гнучкі ціни

Максимальна гнучкість у питаннях ціноутворення для клієнтів. Розглянемо будь-які пропозиції і запити про взаємовигідне співробітництво.