Стяжка пола стоимость

6-6-2017

Стяжка підлоги, виконана за даною технологією, не потребує додаткового вирівнювання. Вона ідеально підходить в якості основи під штучний паркет, паркетну дошку, плитку, ламінат. Завдяки використанню під час укладання спеціальної затирочної машини, суміш ідеально ущільнюється без виникнення пустот в стяжці. Таким чином, Вам не потрібно дозамовляти «чистової шар» з самовирівнюється маси, а це значна економія і часу, і грошей. У нас найкраща, стяжка пола стоимость.

Швидкість укладання

З допомогою машин PUTZMEISTER для змішування і подачі розчину, а також затирочних машин («вертольотів»), #стяжка підлоги виконується значитально швидше традиційного способу виготовлення бетонної підлоги. Наша одна бригада за зміну може виконати від 150 до 500 квадратних метрів напівсухий стяжки. Вже через 94 години після закінчення робіт у приміщенні вже можна приступати до опоряджувальних робіт, а всього через 12 годин таку підлогу вже може витримати вагу людини йде.

Найвища якість

Відсутність усадки і, як наслідок, – тріщин. У розчині цементу міститься рівно таку кількість води, скільки необхідно для його гідратації, з-за чого і відсутня виникнення тріщин. В якості армуючого матеріалу використовується базальтове фіброволокно, яке не дає стяжці тріскатися і надійно утримує значні верстви розчинової суміші.

Вартість робіт

Вартість робіт — від 35 грн за 1 м2. Разом з усіма матеріалами — цемент, пісок, фіброволокно — від 80 грн за 1 м2. Ми працюємо тільки з найкращими матеріалами, а наші партнери постачають нам ці матеріали за найнижчими на ринку цінами, що також економить Ваші кошти. Ще, технологія НЕ передбачає застосування сталевої арматури, яка на сьогоднішній день коштує чималих грошей.