Товары для рукоделия

10-3-2017

Ви шукаєте, де купити муліне або бісер? Вам потрібні ідеї для створення чергового шедевра? Ви давно мрієте вишити якийсь сюжет, але не можете знайти схему або набір з потрібною вам картинної?

Ви прийшли за адресою. Адже інтернет-магазин Голка – це десятки тисяч товарів за найнижчими цінами. Це саме ввічливе та уважне обслуговування, це бездоганна чесність. У нас найкащі товары для рукоделия.

Ми кожен день вдосконалюємо себе, щоб нести радість нашим покупцям. Ми додаємо нові набори та схеми, ми починаємо працювати з великих кількістю виробників, ми поліпшуємо наш сайт, Ви завжди можете зв’язатися з нами не тільки по телефону, але і через електронну пошту, скайп, форму онлайн підтримки, в наших групах в соціальних мережах. Весь час ми проводимо акції та розіграші призів. Для наших постійних клієнтів діють хороші знижки

Нам довіряють десятки тисяч рукодільниць. Ми відправляємо замовлення незалежно від того, де Ви живете, ми з радістю перешлемо Вам замовлення.

У нашому магазині Ви знайдете величезний асортимент схем і наборів для вишивки бісером, нитками, стрічками. У нас найбільший вибір наборів алмазної живопису. Ми працюємо тільки з надійними виробниками(Чарівна Мить, Нова Слобода, Abris Art, Марічка, Dome, ArtSolo, А-Рядок, Барвиста Вишиванка, Матрьонін Посад, Магія Канви та ін). У нас найкращі ціни на оригінальну муліне DMC. У нас величезна кількість квітів чеського бісеру Preciosa тільки вищого гатунку. У нас дуже великий вибір пряжі і аксесуарів для в’язання.