Велофари

11-28-2016

Велофари

Ваш світ в дорозі
Світлодіодний велосипедний ліхтарик необхідний для якісного освітлення дороги і позначення велосипедиста на дорозі. Сучасні фари найчастіше живляться від батарей або акумуляторів, розміщених у корпусі. Ще одна перевага сучасних велосипедних ліхтариків у тому, що вони часто мають знімне кріплення і можуть використовуватися окремо від велосипеда.

Вибираючи велофары, враховуйте наступну особливість. Чим легше вона – тим менше об’єм заряду, більш важку вагу компенсується тривалим часом роботи і більш якісним освітленням самої дороги.

Балуємо новинками. Вибираємо кращий
Мережа магазинів velotourism пропонує купити ліхтар світлодіодний для велосипеда. На відміну від попередніх моделей, такі фари легкі, можуть дозволити кілька десятків годин безперебійної роботи. Потік світла, можливо, не такий яскравий, як від галогенової лампи, але це легко підправити великою кількістю світлодіодів в комплекті. Бувають і комбіновані фари.

Ви повинні бути помітні на дорозі
Задній і передній ліхтар для велосипеда на світлодіодах використовують як габаритні вогні. Вони можуть працювати і в постійному, і в миготливому режимі. Це відчутно збільшує коефіцієнт безпеки велосипедиста. На відміну від пасивних світловідбивачів ліхтарі є активними джерелами світла і мають значно більшу яскравість.