Вибираємо квіти дівчині.

1-8-2019

Вибираємо квіти дівчині.

Дівчина на першому побаченні навряд чи буде рада величезному букету. Незручне становище підкріпиться почуттям обов’язку. Красива троянда на довгій ніжці — ідеальний варіант. Один квітка — знак уваги, три — повага, п’ять — зізнання в почуттях, сім — знак любові. Якщо цукерково — букетний період позаду, одним квіточкою дівчину вже не здивуєш. Постарайтеся вкласти душу в букетик. Неважливо, з яких квітів він буде складено. Багато дівчата без розуму від польових квіточок. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі доставка букетов СПб.
Якщо ви давно звикли один до одного, то у виборі букета головне — креативність. Діловим партнерам жіночої статі вибирайте квіти, які дарують світло і радість. Хризантеми, лілії і жовті троянди впораються з цим завданням. Нехай напружений день розбавлений сонячним теплом аристократичних красунь. Їй все одно, який букет отримати від чаду. Будь буде в радість — з троянд, тюльпанів або гіацинтів. Але екзотичні додадуть нових фарб в її звичне життя. Горщик з квіткою буде нагадувати про вас, навіть якщо ви рідко бачитеся.
Який у неї колір волосся. Брюнетки оцінять червоні троянди, яскраві орхідеї, гвоздики, гладіолуси, жоржини. Уявіть, як шикарно виглядає полум’яно яскравий букет в руках у чорнявій дівчини. Блондинки будуть раді квітам світлих тонів: білим, жовтим, рожевим. Орхідеї, троянди, хризантеми, лілії в такому колірному рішенні виглядають в руках блондинки дуже ніжно. Квіти не повинні бути яскравіше самої дівчини. Рудоволосим дівчатам піднесіть фіолетові орхідеї, фіалки, темні троянди.