Відгуки про ДваКом

7-16-2019


Союз національних бізнес — рейтингів не тільки включив агентство інтернет — реклами DvaCom в Золотий рейтинг, але і зазначив престижною нагородою . Церемонія нагородження кращих бізнес — проектів проходить щорічно. Вона неймовірно важлива для іміджу компанії, адже забезпечує довіру клієнтів, а також мотивує на успішну роботу у подальшому.
Також хочемо вам порекомендувати отзывы о ДваКом
Національний бізнес — рейтинг – це абсолютно прозорий інформаційний ресурс, який дає об’єктивну оцінку економічної діяльності компаній України. Щорічно лауреатами стають близько 100 підприємств. У це число входять не тільки вітчизняні компанії, але і бізнесмени інших країн: Білорусі, Грузії, Казахстану. НБР використовує міжнародні принципи складання рейтингу.
Для вибору лідера в рейтинговій програмі не використовується думку експертів або журі, не враховується популярність і інші суб’єктивні критерії. Оцінка НБР – це сухі факти і цифри.
Аналіз проводиться виключно за економічними показниками: прибуток, рівень заробітної плати, річний оборот.
Союз національних бізнес — рейтингів використовує міжнародні стандарти для вибору лідерів.
Дані для аналізу взяті з Державної статистики.
Наша компанія займає позицію в світі інтернет — бізнесу. DvaCom – це професійне створення і розкручування сайту, розробка дизайну, фірмового стилю, логотипу. Ми знаємо, як вигідно представити компанію у всесвітній павутині, і враховуємо специфіку її діяльності.
У чому запорука успіху інтернет — агентства DvaCom.
Лідерство на ринку IT — технологій непросто отримати, проте ще складніше втримати пальму першості. Ми не тримаємо в секреті справжні причини свого успіху.
Згуртованість колективу та високий професіоналізм кожного члена команди.
Вибудовування відносин з клієнтами: індивідуальний підхід до кожного проекту, врахування побажань замовника і адекватна реакція на критику і зауваження.
Використання новітніх досягнень і сучасних, плідних інструментів в сфері інтернет — маркетингу.
Міжнародна організація НБР визнала компанію Два. Кому як відповідає сучасним потребам ринку і ефективно виконує свою роль у бізнес — сфері України.