Використання режимів камери на iPhone, iPad і iPod touch

5-3-2019


У цій статті описуються різні режими камери на пристрої (наприклад, «Портрет», «Панорама» і «уповільнено»).

Вибір відповідного режиму для зйомки
Різні режими камери, доступні безпосередньо на iPhone, iPad і iPod touch, допоможуть вам отримувати ідеальні фотографії або відео. Щоб вибрати режим, змахніть вліво або вправо на екрані камери. Доступні наступні режими: «Фото», «Квадрат», «Панорама», «Відео», «Таймлапс» і «Повільно». Завдяки ефекту глибини різкості в режимі «Портрет» на iPhone 7 Plus і більш пізніх моделей фотографії виглядають ще краще, ніж раніше. Також хочемо вам порекомендувати купить iphone 7 Plus та інші моделі за кращою ціною.

Перед початком роботи переконайтеся, що у вас встановлена остання версія iOS. Тільки в ній будуть доступні всі можливості програми «Камера».

Фотозйомка в програмі «Камера» на iPhone

Режим «Фото»
«Фото» — це стандартний режим, який можна вибрати, відкривши програму «Камера». Він використовується для фотозйомки. На iPhone 6s і більш пізніх моделей можна також робити знімки Live Photos. Вони оживають, якщо доторкнутися до них.

Камера автоматично налаштовує фокус зображення і регулює експозицію по обраному об’єкту зйомки. Таким чином, фотографії з самого початку виходять добре освітленими.

Можна змінити фокус і експозицію камери для обраної ділянки кадру. Перед фотозйомкою торкніться області на екрані, параметри якої необхідно налаштувати. Потім, якщо необхідно залишити фокус і експозицію в тій же точці, натисніть на екран і утримуйте натискання, поки не з’явиться напис «Фіксація експозиції/фокусу».

Фотозйомка в режимі » Портрет»

Режим «Портрет»
На iPhone 7 Plus і більш пізніх моделей в режимі «Портрет» використовуються дві камери для створення ефекту глибини різкості. Таким чином, виходить чіткий об’єкт зйомки на розмитому фоні. Власники iPhone X або пізніших моделей можуть також робити селфі в режимі «Портрет» за допомогою камери TrueDepth на передній панелі.

Відкрийте програму «Камера» і виберіть режим «Портрет». Якщо програма порадить відійти далі від об’єкта зйомки, зробіть це. Коли поле «Ефект глибини» стане жовтим, зробіть знімок.

Фотографії, отримані в режимі «Портрет» на iPhone 8 Plus і більш пізніх моделей, тепер можна робити ще більш захоплюючими завдяки ефектів освітлення студійної якості. Зробивши знімок, натисніть «Правити» і виберіть один з ефектів: «Студійне світло», «Контурний світло», «Сценічне світло»* або «Сценічне світло — моно»*.

  • На iPhone XR ефекти «Сценічне світло» і «Сценічне світло — моно» недоступні для камери на задній панелі.

Режим «Квадрат»
У режимі «Квадрат» знімки виходять квадратними, а тому ідеально підходять для більшості соціальних мереж. Таким чином, зроблену фотографію можна тут же опублікувати в улюбленій соціальній мережі.

Фотозйомка в режимі » Панорама»

Режим «Панорама»
Ви хочете відобразити захоплюючий пейзаж, але він не поміщається на екрані цілком? Використовуйте режим «Панорама» для ширококутної зйомки.

У режимі «Панорама » в центрі екрану відображається напрямна лінія, яка допомагає зробити фотографію. Якщо потрібно зняти панораму в напрямку зліва направо, переконайтеся, що стрілка вказує вправо. А якщо справа наліво — натисніть стрілку для зміни напрямку.

Натисніть кнопку затвора і повільно переміщайте камеру по прямій лінії до наступного кадру знімка. Намагайтеся рухати камеру так, щоб стрілка постійно перебувала на жовтій напрямної лінії.

Відеозйомка на iPhone

Відео
Знімайте якісні фільми на камеру, вбудовану в кожен iPhone, iPad і iPod touch. Якщо вибрати будь-який режим відеозйомки, кнопка затвора змінює свій колір з білого на червоний. Натискати кнопку затвора потрібно два рази: один раз для початку запису, а другий — для завершення.

Хочете змінити довжину відео? Натисніть «Правити» або кнопку редагування і переміщайте повзунок, щоб змінити час початку і завершення відео. Натисніть кнопку «Готово», щоб зберегти зміни.

Необхідно збільшити або зменшити швидкість відео? Можна використовувати режим «Уповільнено» або «Таймлапс».