витамины для интеллекта

3-1-2017


Дорогі читачі , хочу вам порекомендовати витамины для интеллекта, тут вітаміни високої якості та за доступними цінами

Якщо Ви хочете поліпшити пам’ять і концентрацію уваги, або Вам потрібно швидко підготуватися до сесії або атестації на роботі, або Ви хочете освоювати більше інформації, — тоді Вам потрібно дати своєму мозку «харчування».

Про що йдеться? Все дуже просто: робота мозку залежить від передачі нервових імпульсів, від кровообігу і припливу крові до головного мозку, від надходження кисню, від еластичності стінок судин і капілярів, від надходження корисних речовин (амінокислот, вітамінів), які підтримують його роботу. Якщо цих речовин — вітамінів, мінералів, амінокислот, — досить, тоді мозок працює краще.

Однак з їжі ми не завжди отримуємо достатню кількість корисних речовин для живлення головного мозку. Крім того, з-за стресів, проблем зі здоров’ям, порушення обміну речовин, старіння організму та інших чинників багато корисні речовини «згоряють» і пам’ять стає гірше, розсіюється увага, реакції відбуваються повільніше.

Саме тому багато людей починають шукати спеціальні препарати (комплекси, таблетки), які допоможуть поліпшити роботу мозку, а значить, пам’ять і концентрацію уваги. Однак виникає питання – як вибрати хороший комплекс і реально допомогти своєму організму?

При виборі препаратів для пам’яті і уваги слід відзначити для себе наступне:

ПНЖК Омега 3 живлення для мозку і пам’яті
Состав. Найважливіший фактор, тому що для поліпшення роботи мозку підходять певні речовини – наприклад, поліненасичені жирні кислоти Омега-3. Саме ПНЖК відіграють важливу роль у передачі нервових імпульсів, допомагають функціонування мембран клітин. Корисні для мозку антиоксиданти, наприклад вітамін Е, гінко білоба, бета-каротин та інші. Антиоксиданти сприяють поліпшенню капілярного кровообігу, зміцнюють стінки судин і капілярів, сприяють активізації пам’яті і уваги.
Натуральність. Якщо препарат має синтетичну (хімічну) природу, то він може бути шкідливий для організму, викликати пригнічення нервової системи і інші побічні ефекти. Якщо ж склад включає в себе натуральні компоненти (ПНЖК Омега-3, вітаміни), то користь буде без побічних ефектів.
Дія. Важливо розуміти, що ефективний комплекс для пам’яті і уваги допомагає не тільки активізувати роботу мозку, але і підтримує здоров’я центральної нервової системи, сприяє відновленню клітин мозку, уповільнює старіння клітин головного мозку.
Отримати швидкий результат – це реально?

Сесія на відмінно з вітамінами для пам’яті і уваги.Очень часто людям потрібно отримати швидкий ефект – наприклад, поліпшити пам’ять при підготовці до сесії або позачергової атестації на роботі. Або відновитися після перенесеного захворювання, наприклад, інсульту, коли сильно страждають клітини мозку. Або підтримати здоров’я мами або бабусі, так як в похилому віці зростає ризик атеросклерозу.

Дія комплексу зачіпає багато аспектів роботи мозку, тому що комплекс сприяє:

Активізації розумової діяльності;
Поліпшенню концентрації уваги і пам’яті;
Відновленню клітин мозку;
Захист клітин мозку від передчасного старіння;
Профілактиці атеросклерозу;
Позбавлення від шуму та дзвону у вухах;
Збереження ясності мислення;
Активізації клітин мозку, збільшення кількості активно працюючих клітин.
А найголовніше – комплекс Брейн-про-флекс – універсальний препарат, який підходить людям в різному віці і з різними завданнями:
Студентам, які готуються до сесії і хочуть активізувати роботу мозку, пам’ять і увагу;
Людям, які працюють з інформацією, обробляють велику кількість нової інформації;
Тим, у кого відповідальна робота, пов’язана з документами, і кому важливо зберігати ясний розум;
Людям, які хочуть поліпшити інтелектуальні здібності;
Тим, у кого бувають головні болі, запаморочення, шум у вухах;
Літнім людям, які хочуть зберегти ясність розуму на довгі роки.