Вивід WMZ на карту Приват банку Приват24!!!!

1-23-2020
Картинки по запросу висновок WMZ на карту Приватбанку Приват24!!!!

Можливо ми зможемо запропонувати щось, що вас влаштує. Якщо вам потрібна операція в іншу сторону, подивіться поповнення Webmoney через Приват24. Гроші надходять на рахунок протягом 30 секунд з моменту оплати. Увага для всіх, хто обмінюється перший раз. ref= PCHECK кольорову відскановану копію сторінки паспорта з фотографією і дочекатися закінчення її перевірки. При виведенні WM на банківську карту, прив’язати її до свого WMID. Якщо у Вас не іменна картка (на лицьовій стороні не вказані Ваші ім’я, прізвище), то також завантажте кольоровий скан або фотознімок документа, який підтверджує, що ви є власником даної карти: скан договору з банком про обслуговування, виписка з банківського рахунку і т. Також хочемо вам порекомендувати 7pay.me

Документ обов’язково повинен бути завірений банком і містити номер картки та ПІБ власника. Дочекайтеся закінчення перевірки, яка, як правило, займає 1 — 2 робочих дні. Після перевірки ви отримаєте повідомлення по електронній та внутрішньої WM — поштою. Скориставшись нашими послугами, Ви зможете здійснити швидкий обмін WMZ на гривні в платіжній системі Приват24 в Херсоні та Херсонській області. Послуга обміну триває кілька хвилин, а сам переказу грошей з електронного гаманця на Ваш банківський рахунок у КБ Приват. Банк і назад — протягом секунд. Електронні гаманці з такими валютами системи Webmoney, як WMZ/ WMU/ WMR. Виключно гривневі пластикові картки, банківські рахунки (у т. Переказ коштів на валютні рахунки не здійснюються. Внесення коштів на гаманці WMZ/ U/R через систему платежів Приват24.

Вищевказані способи поповнення в обох напрямках швидко і гарантовано здійснюються нашим обмінним сервісом. Купівля WMZ/ U/R за допомогою Вашої картки в системі Приват24 не вимагає обов’язкової прив’язки атестата. Для власника атестата Webmoney і картки » Приват. Банку встановлено правило ідентичності щодо паспортних даних). Курс обміну розраховується в залежності від існуючого банківського курсу. При здійсненні обміну в нашому сервісі додаткова комісія за операції не нараховується. Служба підтримки сервісу завжди допоможе Вам при виникненні додаткових запитань, помилок при операції або не надходженні коштів на Ваші рахунки.