Www biblio globus

10-12-2017

Торговий Дім «Бібліо-Глобус» заснований у 1957 році. «Бібліо-Глобус» – спадкоємець кращих просвітницьких традицій у книготоргівлі XIX і XX століття; це не просто магазин, а справжній клуб любителів книги, який об’єднує в своєму культурному просторі людей різних інтересів, професій, національностей. Внесений в Російську «Книгу рекордів та досягнень» в номінації «найбільша кількість видавничої продукції, продану в роздріб за один день», удостоєний звання «Супербренд». За великий внесок у розвиток вітчизняної книжкової торгівлі «Бібліо-Глобус» був нагороджений Подякою Президента РФ. ДЕтальніше на www biblio globus.

Просвітництво є Місією «Бібліо-Глобуса» Торговий Дім прагне сприяти тому, щоб наступні покоління успадкували любов і повагу до книги, знань, культурної спадщини нашої країни і всього світу.

Багатий своєю історією та традиціями, в той же час Торговий Дім «Бібліо-Глобус» відомий інноваціями в області книжкової справи і високим професіоналізмом своїх співробітників. Новітні інформаційні логістичні та управлінські технології дозволяють «Бібліо-Глобуса» впевнено займати лідируючі позиції у книжковій галузі і по праву вважатися одним з найкращих культурно-просвітницьких центрів столиці.

«Бібліо-Глобус» відомий не тільки москвичам і жителям Росії, але і закордонним гостям. Він вважається однією з визначних пам’яток Москви, носієм культурно-історичних традицій. «Бібліо-Глобус» по праву називають Головним книжковим магазином. Сьогодні «Бібліо-Глобус» — це трирівневий багатофункціональний інформаційно-культурний центр, один з найбільших не тільки в Росії, але і в Європі. Відмітні особливості магазину – постійно оновлюється асортимент більше 250 тис. найменувань видавничої продукції. «Бібліо-Глобус» щодня приймає близько 10 000 відвідувачів, а загальна кількість відвідувачів за роки його роботи — більше 230 мільйонів чоловік. Багатий асортимент, клубна програма роблять покупки в магазині доступними представникам різних верств населення. Крім того, сьогодні «Бібліо-Глобус» пропонує лояльну дисконто-клубну програму.