Як грати в Доміно Цю Цю!!!!

8-19-2019

Під грою є опис, інструкції і правила, а також тематичні посилання на схожі матеріали — рекомендуємо ознайомитися. Завантажте flash player, щоб грати в цю гру. Виходять діди — пенсіонери з під’їздів, сідають за великий стіл у дворі і давай «забивати козла». Ця онлайн гра відтворює подібну атмосферу. Ви будете грати не з дідами, а з трьома віртуальними суперниками — роботами, діями яких керує комп’ютер. Таким чином, це доміно на чотирьох. Намальовано все якісно, суперники не баряться і не помиляються. Кожному гравцю роздається по 7 фішок. Починає той, у якого фішка 6х6. Далі гравці ходять за годинниковою стрілкою, кожен викладаючи по одній «доміношці» за хід, пристроюючи їх до однієї з двох крайніх фішок.Також хочемо вам порекомендувати dominoqq

Перед ходом гравець шукає у себе доміношку з одним з чисел, які відповідають одному з крайніх на столі і кладе її, пристроюючи рівною стороною. Трійка до трійці, п’ятірка до п’ятірки і т. Дубль — фішка з однаковими числами з двох сторін, викладається поперек. Якщо ваш хід ви не можете знайти у себе фішку, яку можна викласти, то ви пропускаєте хід. Виграє той, хто швидше за інших позбудеться усіх своїх доміношок. При цьому, інші гравці підраховують свої окуляри, підсумовуючи пари чисел на фішках і всі разом. Ця сума збільшується після кожного невдало зіграного туру.

Хто набирає першим такий сумний результат, той і визнається програв (у дворовій інтерпретації — козлом). ), оскільки вони є найвагомішим внеском у набір негативних очок. Можна завантажити гру ДОМІНО 4 на свій комп’ютер, вона не займе багато місця, але подумайте, чи варто це робити, адже тут вона завжди доступна, Вам досить лише відкрити цю сторінку. Зробіть перерву і зіграйте в онлайн-ігри, які розвивають логіку і уява дозволяють приємно відпочити. Розслабтеся і відпочиньте від справ. Якщо можливості електронного робочого столу дозволяють, можна розгорнути сюжет ДОМІНО 4 на весь екран і підсилити ефект від проходження сценаріїв. Багато речей дійсно має сенс розглянути детальніше.