Як краще приймати телевізійний сигнал.

2-22-2018

Як краще приймати телевізійний сигнал.
У сучасному будинку хочеться мати можливість дивитися телевізор, причому бажано без перешкод, а ще краще в HD якості. І користуватися інтернетом теж. На цій фотографії ви бачите 2 антени: супутникову тарілку для телевізора і 4G антену для інтернету. Давайте трохи докладніше поговоримо про це. Напевно багато хто вже давно знають, як влаштовано супутникове ТБ і що потрібно, щоб почати дивитися новини у високій якості. Але напевно є і ті, хто раніше не замислювався про це, от як раз для них виявиться корисна ця частина статті, де простим і зрозумілим мовою все буде розкладено по поличках. Крім того, поговоримо про цифрове DVB-T2 телебаченні, яке можна дивитися за допомогою звичайної антени. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі https://viasat.ua/ru/home_tv_page.
Отже, якщо ви хочете дивитися сотні каналів з новинами, фільмами та іншими передачами, вам знадобиться супутникова антена. На цій фотографії тарілка Lans, діаметром, начебто, 80 сантиметрів. Асортимент антен починається від діаметра 55см, якщо не плутаю і чим більше тарілка, тим впевненіше прийом супутникового сигналу. Бажано використовувати 80-90-сантиметрові тарілки, тоді навіть в погану погоду (сильний снігопад чи дощ) картинка на телевізорі не буде «розсипатися», тобто не буде перешкод. Антена «в дірочку» — по всій площі тарілки дрібні отвори. Це потрібно для того, щоб знизити вітрову навантаження.
Таку антену з перфорацією не буде розхитувати вітром і вже точно не відірве під час шквалу. Вона трохи дорожче, але це виправдано. На металевій стійці закріплений так званий конвертер. Він потрібен для перетворення супутникового сигналу, саме до цієї штучки з помаранчевим ковпачком підключається антенний кабель, який піде до телевізора. Конвертери бувають різні, до деяких можна підключити тільки один кабель (один телевізор), до деяких два, до деяких чотири. Можливо є і моделі з великою кількістю виходів, але сумніваюся, що комусь потрібно більше 4 телевізорів. Підключення кабелю до спеціального ресивера. Декодує його.