Як краще продати непотрібну річ.

4-11-2018

Як краще продати непотрібну річ.
Продати старі речі можна з допомогою сайтів оголошень в Інтернеті. Найбільш популярні – second.by, kufar.by, «Барахолка» onliner.by, izrukvruki.by. Безкоштовне розміщення оголошень і у досвідчених користувачів займає всього кілька хвилин. Можна вдатися і до більш традиційного способу – оголошення в друкованому виданні. Проте в даному випадку за розміщення повідомлення доведеться заплатити. Ще один інструмент – оголошення в соцмережах. «Ситуація з продажем товарів через соціальні мережі склалася непроста, ми приділяємо дуже багато уваги», — зазначає начальник управління захисту прав споживачів та контролю за рекламою Міністерства антимонопольного регулювання і торгівлі Білорусі Ірина БАРИШНІКОВА. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі такой..
Приміром, якщо в кінці 1980-х в Мінську працювали 22 комісійних магазину, то сьогодні їх залишилися одиниці. Як стверджують працівники комісійних магазинів, зараз це не самий вигідний бізнес, адже торгівля уживаними товарами вже давно перемістилася в Інтернет, а багато речей віддаються даром.
Але свої покупці в таких магазинах є: найчастіше це пенсіонери, багатодітні сім’ї або студенти, що знімають житло. Зацікавитися старовинної річчю можуть і музеї, проте в більшості випадків бюджет культурних закладів обмежений, тому не кожне з них може дозволити собі придбати раритет. До речі, у США поширені так звані гаражні розпродажі. Люди виносять свої старі речі у двір і пропонують їх випадковим перехожим. Авось комусь щось і сподобається.