Як накрутити лайки в Instagram

7-27-2019

Как накрутить лайки в Инстаграм
Чому не варто купувати лайки і передплатників в Instagram. Може це завдати шкоди вам і вашому бізнесу. Відповіді на ці запитання читайте у статті. З тих пір як Instagram змінив алгоритм демонстрування постів (раніше вони просто відображалися один за іншим, тепер же залежить залученості постів), багатьом брендам і публічним особам стало складніше збільшувати кількість передплатників і отримувати більше лайків.
Також хочемо вам порекомендувати https://bosslike.ru/prodvizhenie-v-instagram.html
Це сталося тому, що вони накручували лайки та передплатників, щоб отримати більшу популярність, а за нею дохід. Користуватися Instagram зараз віддає перевагу більшість знаменитостей, так і простих людей для селф — брендингу. Більшості з них платять гроші за рекламні пости, якщо аккаунт розкручений. Деякі публічні особистості навіть отримують 000$ за один рекламний пост. Шлях до успіху, на перший погляд, проста: створи велику аудиторію і укладай вигідні угоди з рекламодавцями.
Однак просто велика кількість передплатників не представляє цінності. Цінність облікового запису полягає в реальних залучених користувачів (лайки, репости, коменти, живі передплатники), а не в ботах. Звичайно, зміна тактики в Instagram зробило складніше для бренду або людини процес збільшення популярності, тому багато хто вдається до брудних тактик. Одна з них — купівля лайків.
Створити кілька фейкових акаунтів і лайкати з їх допомогою свій же контент. А також є сервіси, які лайки продають. Скористатися сервісом, який надає доступ до човнів, щоб ті підписувалися на акаунти з схожою аудиторією. Трохи пізніше ці боти отпишутся, щоб не заплямувати репутацію замовника (щоб не було надмірної кількості підписок).
Ось приклад сервісу, який продає лайки за мінімальною ціною .
В кінцевому підсумку, залученість — саме те, що Instagram враховує при ранжируванні контенту. Якщо аккаунт без своїх («живих») фотографій, з безліччю підозрілих передплатників — це явна ознака підозрілої активності. Ще робочий спосіб так званий «follow for follow» — взаємні підписки. Більшість людей не розуміють, що бот просто через кілька днів відпише від них. Таку тактику «накручування» лайків і передплатників вважають неетичним. І якщо хтось викриє вас в цьому, це може негативно позначитися на репутації бренду.