Як накрутити лайки в Instagram

7-27-2019


Практично всі «мешканці» Инстаграма мріють про сотні, тисячі, десятки тисяч лайків під фотографіями і такому ж великому числі передплатників. Але мало хто знає, що це – не тільки спосіб відчути себе крутіше всіх інших і потішити своє самолюбство, але ще і можливість відмінно заробити, ставши цікавим для рекламодавців та інвесторів. Іншими словами, між популярним і прибутковим акаунтом можна поставити знак рівності. Також хочемо вам порекомендувати https://bosslike.ru/prodvizhenie-v-instagram.html

Але зовсім недавно додаток було оновлено, так як з’явилися більш досконалі алгоритми ранжирування, і тепер з системою справлятися складніше і небезпечніше – можна не тільки даремно витрачати гроші і час, але і потрапити в бан, назавжди розпрощавшись зі своєю сторінкою, якщо використовувати не перевірені сервіси по розкрутці в Instagram. Про те, як стати популярним в Instagram і не потрапити під санкції, читайте в нашій статті. Чому старі прийоми більше не діють. Раніше було так – якщо у вас багато лайків, то значить, що ви публікуєте якісний (тобто не перевирающий факти, цікавий і адекватно написаний з точки зору російської мови) вміст і, відповідно, користуєтесь авторитетом в масах.

Для цього необхідна лише SIM — карта (для отримання коду, який вводиться для підтвердження реальності аккаунта) і 5 хвилин. Далі немає нічого надприродного: авторізуетесь на кожній з додаткових сторінок і залишаєте сердечка під фотографіями на основній сторінці. І так, не забудьте підписатися на себе. Є спеціальні програми, які роблять фейки, беручи контент з фотобанків та інших відкритих джерел. На відміну від варіанту, описаного в пункті №1, для підключення ботів не потрібно купувати SIM — карти, що зараз не так — то й просто. Взаємні лайки (або по — іншому – follow for follow). Все просто: домовляєтеся з кількома людьми і взаємно ставите сердечка під фотографіями і підписуєтеся.

Ці схеми були ефективними, але більшість з них епоха пройшла. Пошуковий робот порозумнішав і більше не вважає, що велика кількість «пальців вгору» і відвідувачів говорить про затребуваність облікового запису.