Як пацієнтам правильно підібрати ліки.

3-14-2019

Як пацієнтам правильно підібрати ліки.

Багато з тих, хто приймає ці препарати в надії поліпшити своє психічний стан, стикаються з нерозумінням з боку рідних і друзів, які часто вважають їх прийом примхою чи навіть результатом змови фармацевтичних компаній. Скандинави та інші європейці відставали, але не сильно. Жителі країн Східної Європи уникають постійного прийому антидепресантів, зате часто користуються ними одноразово (чесно кажучи, це не має особливого сенсу для здоров’я). Жінки лікують депресію частіше за чоловіків, а бісексуали — частіше гомо — і гетеросексуалів. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі сиалис софт 20 мг купить.
Однозначно правильної відповіді на питання «що викликає депресію» немає, і навряд чи він скоро з’явиться. Вона свідчить, що у хворих депресією або порушено саме виробництво серотоніну, або його сприйняття. Більшість ліків проти депресії покликані вирішити цю проблему. Одні із самих нових і часто застосовуваних — селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну (СІЗЗС). Вони затримують молекули серотоніну в щілині між двома нервовими клітинами, в результаті чого ефект нейромедіатора проявляється довше і сильніше.
На роботу інших нейромедіаторів СІЗЗС діяти не повинні. Кошти попередніх поколінь мають більше побічних ефектів. Це, наприклад, інгібітори моноаміноксидази (МАО) — ферменту, що руйнує серотонін і дофамін. Оскільки два цих нейромедіатора діють не тільки на настрій, але і на багато інших процесів в організмі (наприклад, серотонін посилює перистальтику кишечника, а також звужує судини, за рахунок чого в деякій мірі управляє ерекцією), інгібітори МАО можуть давати найрізноманітніші побічні ефекти.